Jak poderwać faceta − 5 skutecznych porad!
Udostępnij Google News
Związki

Jak poderwać faceta − 5 skutecznych porad!

Podrywanie mężczyzn w dzisiejszych czasach nie jest czymś rażącym. Niegdyś w konkury szli jedynie oni i ich zadaniem było zdobycie serca damy. Dzisiaj jest inaczej, to kobieta z powodzeniem może próbować poderwać faceta i całkowicie go zdobyć!

Nie bójmy się więc tego, a postarajmy się dowiedzieć, co można zrobić by zdobyć atencję wymarzonego mężczyzny. Do dzieła!

1. Uśmiechaj się zawsze i wszędzie

Będąc obok niego pokaż mu, że jesteś super optymistyczną osobą. Uśmiechaj się często, na pewno zauważy w tym coś pięknego i dziewczęcego. Może, gdy się uśmiechasz, pojawia się na Twoim policzku zalotny dołeczek? Może cudownie wtedy marszczysz nosek? Tak, to właśnie faceci zauważają takie drobiazgi, o których istnieniu możesz nawet nie wiedzieć.

2. Nie bądź na dystans

Postaraj się, niby przypadkiem, czasem go dotknąć. Poklepać po ramieniu, złapać za ramię, przytrzymać się jego silnej ręki, przypadkiem na niego wpaść potykając się, czy zwyczajnie strzep okruszki z jego bluzki czy kolan − po prostu przypadkiem go dotykaj. To całkowicie zwróci jego uwagę na Ciebie. A kiedy już raz przejdzie pomiędzy Wami ten dreszcz emocji − on sam będzie starał się znaleźć z Tobą jak najwięcej fizycznego kontaktu!

3. Pewność siebie masz w oczach,...

… swoją kobiecość i łagodność również. Wykorzystaj to. Niekiedy bywaj pewna i nieugięta, zagryzaj lekko i namiętnie wargi, patrz mu się prosto w oczy i nigdy nie odwracaj wzroku. Wyzywaj go tym samym na swoisty pojedynek. Niekiedy jednak dawaj mu wygrać, faceci to w gruncie rzeczy nadal mali chłopcy, którzy chcą zdobywać i wygrywać. Wtedy powoli spuszczaj wzrok, trzepotaj rzęsami, wrażliwie i lekko się uśmiechaj. Pokaż mu, że jesteś aniołkiem i diabełkiem w jednym! Zainteresuj go!

4. Zadbaj o siebie i bądź naturalna

Rzeczą oczywistą jest, że jeśli chcesz codziennie go zadziwiać musisz być w świetnej kondycji. Sypiaj dobrze i odpowiednią ilość czasu, jedz smacznie ale i zdrowo, wykonuj ćwiczenia fizyczne i forsuj swoje ciało. Ładnie się ubieraj, dobierając dodatki, które do Ciebie pasują. Maluj się łagodnie i czysto, bardzo naturalnie. Codziennie onieśmielaj go swoim nieskazitelnym wyglądem i dobrą kondycją ciała oraz ducha!

5. Staraj się być kobieca i pilnuj swojego języka

Mężczyźni nie lubią przeklinających kobiet. Postaraj się powstrzymywać od wulgarnych słów będąc przy nim. Dodatkowo nie przesadzaj również z używkami − powstrzymaj się od nadużycia alkoholu czy nikotyny. Czasami aby przypodobać się mężczyźnie, możesz pomyśleć, że to świetny pomysł wyjść z nim na papierosa, chociaż nie palisz − nie jest to jednak dobry pomysł, on szybko zauważy, że się męczysz i robisz coś przeciw sobie.

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie