Jak rozpoznać, że podobasz się facetowi? − 5 rad
Udostępnij Google News
Związki

Jak rozpoznać, że podobasz się facetowi? − 5 rad

Rozpoznanie, że podobamy się mężczyźnie wydaje się dla nas kobiet łatwe i naturalne. I tak właśnie jest w większości przypadków. Zdarzają się jednak okazy, które nijak nie mówią nam o swoim uczuciu czy zauroczeniu. Zamknięci w sobie, tajemniczy, łudzący nas to rusz swoim brakiem i zaraz pełnią zainteresowania.

Niekiedy również nasze własne zauroczenie jest tak silne, że zadając sobie wciąż pytanie: − czy ja mu się na pewno podobam? − nie zauważamy najprostszych i bardzo silnych sygnałów z drugiej strony, że w istocie tak jest.

1. Mierz jego zainteresowanie spojrzeniami

Mężczyźni, którzy są zainteresowani daną kobietą z reguły próbują pozostawać z nią w kontakcie twarzą w twarz. Jeśli on obraca się w Twoją stronę, kiedy dołączasz do towarzystwa − to znak, że chce Cię obserwować, chce również stać się bardziej widoczny dla Ciebie. Robi to całkiem podświadomie (no może trochę świadomie pragnie też na Ciebie popatrzeć i popodziwiać Twoją urodę!).

2. Zachowuje się głupio!

Jeśli znajomi zauważają, że facet zaczyna się głupio zachowywać kiedy tylko dołączasz do towarzystwa − to znak. Szaleje za Tobą. Robi głupie rzeczy, próbuje konkurować z innymi "samcami", popisuje się, robi się głośny, zaczepny itd... − żeby tylko zdobyć Twoją uwagę. Podświadomie stara się zostać najsilniejszym mężczyzną w grupie, takim, na którego na pewno zwrócisz uwagę.

3. Sprawdza Twoje reakcje

Jeśli powie coś mądrego − patrzy na Ciebie. Jeśli zażartuje − patrzy na Ciebie. Cokolwiek zrobi − patrzy na Ciebie próbując zobaczyć Twoją reakcję. Zaśmiałaś się, gdy zażartował? Jesteś zainteresowana tym co mówi? Cały czas będzie sprawdzał, czy możesz nim być zainteresowana. Będzie wodził za Tobą wzrokiem, bardzo możliwe, że jeśli odwrócisz gdzieś wzrok, on też odwróci go w tym samym kierunku! Zaobserwuj to. W związku z tym, może również zacząć flirt z inną kobietą, żeby tylko sprawdzić, czy to w jakiś sposób na Ciebie wpływa.

4. Dotyka Cię przypadkiem

Zauważ również, jeśli "przypadkiem" dotyka Cię częściej niż inni znajomi i ludzie z Twojego otoczenia. Może przez przypadek musnąć Twoją talię przepuszczając Cię w drzwiach, dotknąć ukradkiem Twoich włosów, chętnie przytulać się na powitanie itd.. Nie działa to jednak u każdego mężczyzny − niektórzy są zbyt nieśmiali na takie kroki.

5. Komplementy, komplementy i jeszcze raz komplementy

Odważny facet często będzie próbował Cię komplementować. Zauważy Twój nowy strój, ładny makijaż czy świetną kondycję. Jeśli będziecie robić coś wspólnie z pewnością będzie Cię chwalił i próbował przekonywać, że Twoja część pracy została wykonana najlepiej.

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie