Reklama

home spa

1/11
Domowe SPA: Jak zadbać o urodę i zrelaksować się w domowym zaciszu?
pl.pinterest.com
Kosmetyki pielęgnacyjne to podstawa domowego SPA - wybierz produkty, które uwodzą subtelnym zapachem, a jednocześnie wymiernie wspierają kondycję skóry i włosów.
Reklama

W codziennym pędzie zdominowanym przez niekończące się obowiązki, zdarza nam się zapominać o chwilach zarezerwowanych wyłącznie dla siebie. Wolne od pracy i innych zobowiązań dni warto wykorzystać na przyjemny relaks, który przysłuży się naszej urodzie, a co za tym idzie zapewni nam doskonałe samopoczucie. Wszystko to zagwarantować może domowe SPA, które bez trudu zorganizować możemy we własnej łazience.

Reklama
Zobacz kolejne zdjęcie: home spa - galeria zdjęć
Autor galerii: Olga Szarycka,
20 grudnia 2019
Czytaj więcej
Kobieta w ręczniku na głowie smarująca twarz kremem
Czy wiesz, że po 30 roku życia skóra zaczyna wymagać specjalnej pielęgnacji? To właśnie w tym wieku zaczynają pojawiać się pierwsze oznaki starzenia i zmiany w strukturze skóry. Dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiedni krem, który dostarczy skórze niezbędnych składników odżywczych i pomoże zachować jej młody wygląd. W tym artykule dowiesz się, jaki krem po 30 roku życia będzie najlepszy dla Twojej skóry.
Serum z witaminą C W kapsułkach, obok plasterki cytryńy
Czy wiesz, dlaczego serum z witaminą C stało się tak popularne w pielęgnacji twarzy? To nie tylko zwykły kosmetyk - to prawdziwa tajemnica młodości i pięknej skóry. Serum z witaminą C ma niezwykłe właściwości antyoksydacyjne, które wpływają na zdrowie i wygląd naszej skóry.
Czysta skóra bez wągrów
Czy marzysz o gładkiej i czystej skórze bez wągrów? Wągry mogą być uciążliwe i wpływać na nasze samopoczucie, ale istnieje wiele skutecznych sposobów, które pomogą Ci się ich pozbyć. W tym artykule podpowiemy Ci kilka prostych i skutecznych metod, które możesz zastosować w codziennej pielęgnacji skóry.
Hydrolat lawendowy w buteleczce
Czym jest hydrolat i jakie ma właściwości? Hydrolat to woda kwiatowa (a właściwie - woda roślinna, ponieważ jest produkowana nie tylko z kwiatów, ale również z łodyg czy liści) to element uboczny powstający w procesie produkcji olejków eterycznych. Proces ten to destylacja - świeże rośliny, poddawane działaniu pary wodnej o bardzo wysokiej temperaturze, wydzielają substancje oleiste (a więc olejki eteryczne, które nie są rozpuszczalne w wodzie), a także wodę wraz z cennymi molekułami.