Reklama

nowy rok

1/12
Pomysły na życzenia z okazji Sylwestra i Nowego Roku 2018
www.pixabay.com
Niech taneczny, lekki krok będzie z Tobą cały rok, niech prowadzi Cię bez stresu od sukcesu do sukcesu.
Reklama

Kiedy w Sylwestra wybija północ, zaczynamy witać Nowy Rok i słać sobie życzenia. Poniżej znajdziesz propozycje na wierszyki, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach Twoich bliskich.

Reklama
Zobacz kolejne zdjęcie: nowy rok - galeria zdjęć
Autor galerii: Olga Szarycka,
14 grudnia 2017
Czytaj więcej
Różne przyrządy sportowe, sportowe obuwie, mata do treningu na marmurowej podłodze
Nowy rok to doskonała okazja do wprowadzenia zmian w swoim życiu, aby stało się ono lepsze. Dla wielu osób postanowienia noworoczne dotyczą zwiększenia aktywności fizycznej, zmiany nawyków żywieniowych. Na początku jest zwykle sporo zapału, ale z czasem on maleje, dlatego należy się na to odpowiednio przygotować. Sieci handlowe Kaufland i Biedronka zadbały o to, aby w ich ofertach nie zabrakło akcesoriów sportowych, wygodnych ubrań i butów. Warto zrobić pierwszy krok i zainwestować w potrzebne rzeczy, które zachęcą do kontynuowania realizacji zamierzonych celów. Ruch to zdrowie, organizm potrzebuje go do prawidłowego funkcjonowania. Trzeba tylko oderwać się od kanapy i telewizora.
sałatka sylwestrowa z kurczakiem
Sałatka sylwestrowa z kurczakiem może być przygotowana w kilku różnych odsłonach. Jednym z najpopularniejszych jest oczywiście tradycyjny gyros, lecz to już mocno znudzona pozycja szczególnie w sylwestrowym jadłospisie. Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na smaczną sałatkę z kurczakiem, to dobrze trafiłaś!
sałatka makaronowa na sylwestra
Makaronowa sałatka na sylwestra może wzbudzić naprawdę wiele emocji i wywołać nie lada zainteresowanie. Dlaczego? Po pierwsze jest niezwykle łatwa w przygotowaniu i przede wszystkim smaczna. Po drugie przygotowuje się ją z makaronu w kształcie ryżu, co może być dla gości nieco dezorientujące, dobra zabawa gwarantowana! Przepis Ewy Wachowicz jak zwykle dostarcza wielu wyjątkowych doznań organoleptycznych.
dietetyczne przekąski na sylwestra
Sylwestrowa domówka ze znajomymi to nie tylko świetna zabawa, ale i ciekawe menu pełne sylwestrowych przekąsek, które, mimo iż doskonale smakują, to zazwyczaj nie mają zbyt wiele wspólnego ze zdrowym odżywianiem. Dietetyczne przekąski na imprezie z pewnością będą interesującym urozmaiceniem, ale i również miłym ukłonem w stronę osób będących na diecie. Jak je przygotować?