Pomysły na życzenia z okazji Sylwestra i Nowego Roku 2019

Pomysły na życzenia z okazji Sylwestra i Nowego Roku 2019

Przejdź do galerii zdjęć
Kiedy w Sylwestra wybija północ, zaczynamy witać Nowy Rok i słać sobie życzenia. Poniżej znajdziesz propozycje na wierszyki, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach Twoich bliskich.
Reklama
Źródło zdjęć: www.pixabay.com
Zobacz galerię zdjęć: nowy rok
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Czytaj więcej
Różne przyrządy sportowe, sportowe obuwie, mata do treningu na marmurowej podłodze
Nowy rok to doskonała okazja do wprowadzenia zmian w swoim życiu, aby stało się ono lepsze. Dla wielu osób postanowienia noworoczne dotyczą zwiększenia aktywności fizycznej, zmiany nawyków żywieniowych. Na początku jest zwykle sporo zapału, ale z czasem on maleje, dlatego należy się na to odpowiednio przygotować. Sieci handlowe Kaufland i Biedronka zadbały o to, aby w ich ofertach nie zabrakło akcesoriów sportowych, wygodnych ubrań i butów. Warto zrobić pierwszy krok i zainwestować w potrzebne rzeczy, które zachęcą do kontynuowania realizacji zamierzonych celów. Ruch to zdrowie, organizm potrzebuje go do prawidłowego funkcjonowania. Trzeba tylko oderwać się od kanapy i telewizora.
sałatka sylwestrowa z kurczakiem
Sałatka sylwestrowa z kurczakiem może być przygotowana w kilku różnych odsłonach. Jednym z najpopularniejszych jest oczywiście tradycyjny gyros, lecz to już mocno znudzona pozycja szczególnie w sylwestrowym jadłospisie. Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na smaczną sałatkę z kurczakiem, to dobrze trafiłaś!
sałatka makaronowa na sylwestra
Makaronowa sałatka na sylwestra może wzbudzić naprawdę wiele emocji i wywołać nie lada zainteresowanie. Dlaczego? Po pierwsze jest niezwykle łatwa w przygotowaniu i przede wszystkim smaczna. Po drugie przygotowuje się ją z makaronu w kształcie ryżu, co może być dla gości nieco dezorientujące, dobra zabawa gwarantowana! Przepis Ewy Wachowicz jak zwykle dostarcza wielu wyjątkowych doznań organoleptycznych.
Reklama
Reklama
Reklama