Reklama

prezent na baby shower

1/3
Prezent na baby shower - co kupić przyszłej mamie?
pl.freepik.com
Kiedy kobieta czeka na swoje pierwsze dziecko wpada w zakupowy szał zaraz, kiedy poznaje płeć swojego maluszka. Bądź pewna, że pewnie ma już najpotrzebniejsze drobiazgi takie jak ubranka na pierwsze miesiące jego życia, pieluszki, kosmetyki czy akcesoria do pielęgnacji. Dlatego właśnie lepiej zaopatrzyć ją w coś, o czym pewnie nie pomyślała. Takim sprawdzonym prezentem na baby shower może być na przykład nebulizator. Używa się go nie tylko u dzieci z astmą, ale przy każdej infekcji. Dzięki nebulizacji odpowiednimi środkami czasem można uniknąć wprowadzania silniejszych leków i antybiotyków.
Reklama

Baby shower to tradycja, która przyszła do nas z zachodu. Przyjęła się w Polsce doskonale i od jakiegoś czasu coraz częściej organizuje się takie przyjęcia dla przyszłych mam. Czasami robi to sama ciężarna, innym razem bliskie jej osoby. Zawsze jest to jednak okazja do skompletowania reszty wyprawki.

Reklama
Zobacz kolejne zdjęcie: prezent na baby shower - galeria zdjęć
Autor galerii: Olga Szarycka,
26 stycznia 2020
Czytaj więcej
Kobieta w ciąży trzymająca prezent
Ciąża i przygotowania do przyjścia na świat dziecka to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety. Baby shower, czyli impreza zorganizowana dla przyszłej mamy przed porodem, to doskonała okazja, aby obdarować ją prezentem, który umili jej trudniejsze chwile i pomoże w codziennych zadaniach. Jeśli szukasz inspiracji, jak wybrać idealny prezent dla przyszłej mamy na baby shower, to trafiłaś we właściwe miejsce!
Zabawy na baby shower
Organizacja baby shower to nie tylko przygotowanie dekoracji i prezentów dla przyszłej mamy i jej maleństwa, ale także zapewnienie rozrywki i dobrej atmosfery podczas tej wyjątkowej imprezy. Zabawy na baby shower są doskonałym sposobem na umilenie czasu ciężarnej i jej przyjaciółkom. Przedstawiamy najmodniejsze gry i atrakcje, które na pewno będą świetną rozrywką podczas tego spotkania.
Co kupić na baby shower? Zestaw dla noworodka!
Choć moda na baby shower przyszła do nas zza oceanu, to imprezy tego typu cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Dla przyszłych rodziców tzw. „bociankowe” to świetna okazja do świętowania z bliskimi zbliżających się narodzin dziecka. Niebawem wybierasz się na tego typu przyjęcie i nie wiesz, co kupić przyszłej mamie?
baby shower
Mniej więcej na początku trzeciego trymestru ciąży, gdy mamy już pewność co do płci dziecka, organizujemy przyjęcie, które nie jest polskim zwyczajem, ale świetnie się u nas przyjęło. Baby shower to święto zarówno nienarodzonego jeszcze dziecka, jak i przyszłej mamy.