Stylizacje nastolatków - jak porozumieć się z nastolatkiem na temat mody

Moda Wtorek, 18 grudnia 2018
Oceń:
4 / 20 głosów

18Gdy patrzysz na swoje dorastające dziecko, zdarza Ci wracać do tych pamiętnych czasów, gdy jako małe dziecko bez marudzenia wkładało wybrany przez Ciebie zestaw ubrań?

Albo gdy już jako trochę starsze, wystarczyła chwila negocjacji i przekonań, by osiągnąć cel? A teraz? Patrząc na nastoletnie, dorastające dziecko, trudno jest za nim nadążyć, a co dopiero za wciąż zmieniającą się modą.

Na pewno czasem zdarzy Ci się skrytykować ubiór Twojego dziecka do szkoły czy na spotkanie ze znajomymi. Bunt jest wpisany w naturę nastolatka, a ubiór jest częścią jego wyrażania. Może warto poświęcić chwilę i wraz z dzieckiem prześledzić jakie ubrania dla młodzieży oferują sklepy internetowe, na przykład Peek & Cloppenburg.

Jako rodzic, będziesz wiedzieć "co się nosi", dzięki czemu łatwiej Ci będzie porozumieć się ze swoim dorastającym dzieckiem. A nic nie interesuje bardziej młodego człowieka niż moda.
Wybór, czy przeglądanie oferty sklepu internetowego, to świetny pomysł na wspólnie spędzony czas i pomysł na tworzenie własnych, oryginalnych i unikatowych stylizacji.
Nie poddawaj się, jeśli przy pierwszej próbie wspólnego wybierania ubrań w sklepie internetowym usłyszysz odmowę. Ważne jest to, by za mocno nie naciskać a dać możliwość wyboru i decydowania nastolatkowi.

Zobaczcie zdjęcia ubrań dla nastolatków marki Peek & Cloppenburg: