Reklama
atak paniki
Wybiegaj się, wyskacz, wytańcz. Oczywiście to po tym, gdy już trochę ogarniesz swoje myśli i nieco się uspokoisz. Ważne jest też to, byś na co dzień miała w kimś realne wsparcie. Musisz rozmawiać o swoich problemach i nigdy nie kryć się z nimi sama. To podstawa do tego, by zapobiegać atakom paniki.
Reklama
Wszyscy dookoła trąbią o tym, jak wielkie żniwo zbiera koronawirus. Trudno jest o tym nie myśleć, a pojawiające się wciąż nowe informacje mogą nas przytłaczać, to naturalne. Powtarza się, by pomimo wszystko zachować zimną krew i nie wpadać w panikę, jednak jak opanować strach by żyć w harmonii ze sobą? Co zrobić, by atak paniki zginął?
Reklama
Zobacz kolejne zdjęcie: weganizm - galeria zdjęć
Autor galerii: Olga Szarycka,
16 marca 2020Przejdź do artykułu
Czytaj więcej
Coraz więcej osób ma nocne ataki paniki. Jak temu zapobiec?
Atak paniki to nagłe i intensywne uczucie niepokoju, lęku i zagrożenia, które może wystąpić w każdej chwili. W nocy jest szczególnie trudny do zapanowania, ponieważ dana osoba jest wtedy sama i często czuje się bezradna. Jak sobie pomóc?
Seksualny long Covid. Liczba przypadków rośnie
Z badań Instytutu Psychiatrii i Neurologii jasno wynika, że pandemia doprowadziła do negatywnych zmian dotyczących seksualności Polaków. Wszystkiemu winny ma być seksualny long Covid.
Był chory na Covid-19 przez 411 dni. Wreszcie ten lek mu pomógł
Do nieprawdopodobnej sytuacji doszło w Wielkiej Brytanii, gdzie pewien Brytyjczyk chorował na Covid-19 przez ponad rok. Wirus był w organizmie mężczyzny przez 411 dni i w końcu udało się już go usunąć za pomocą specjalnego "koktajlu" leków przeciwwirusowych.
Jak pandemia wpłynęła na zdrowie psychiczne? Niepokojące wyniki sondażu
Opublikowano najnowsze wyniki badań, z których wynika, że co trzeci obywatel Hiszpanii doświadczył szkód na swoim zdrowiu psychicznym w efekcie pandemii COVID-19. Wcześniej podobne badania przeprowadzono w Polsce. Wyniki są bardzo niepokojące.
© 2025 ZaradnaKobieta.pl