Jak wybielić firanki?
Udostępnij Google News
Dom i ogród

Jak wybielić firanki?

Czas kwarantanny to idealny moment na zrobienie porządków. Zwykle nie mamy czasu na gruntowne sprzątanie, ponieważ czas płynie jakoś szybciej. Teraz zwolnił na trochę i możemy w końcu zabrać się za wszystkie zaległości. Może by tak umyć okna? A jak wybielić firanki? Podpowiadamy!

Jak wybielić firanki?

Jeśli do tej pory nigdy nie miałaś czasu na to, żeby zająć domowymi porządkami, teraz możesz to wszystko nadrobić. Pogoda za oknem zachęca do wszelkich aktywności, również tych w domu. A gdy już wypucujesz okna na wysoki błysk, warto też pomyśleć o tym, jak wybielić firanki.

Dlaczego firanki żółkną?

Firanki są po to, by zdobiły nasze okna. Ale kiedy są już mocno zżółknięte albo szare to dają zupełnie odwrotny efekt. Niezależnie od tego, czy kupisz firanki za kilkadziesiąt, czy kilkaset złotych, każda z nich po jakimś czasie może wyglądać tak samo źle. Gdy często otwierasz okna, zanieczyszczenia z zewnątrz przenoszą się do środka. Kiedy palisz w domu papierosy, wszystko również zostaje na firankach. Jak wybielić firanki? Co zrobić, by znów pięknie się prezentowały?

Źródło: pl.freepik.com
Udostępnij Google News Komentarze

Polecane dla ciebie