Co zyskujesz, przenosząc się do Orange na kartę?
Udostępnij Google News
Dom i ogród

Co zyskujesz, przenosząc się do Orange na kartę?

A oto odwieczne pytanie – telefon na kartę czy na abonament? Jedno i drugie rozwiązanie ma swoje zalety i wady. Dla kogo dobrym wyborem będzie Orange na kartę? Jak przenieść numer i jakie niesie to za sobą korzyści?

Telefon na kartę nie jest rozwiązaniem dla każdego. Przeniesienie numeru do Orange na kartę sprawdzi się w przypadku osób, które cenią sobie swobodę i nie chcą podpisywać z operatorem umowy zobowiązującej do regularnych wpłat. A poza tym tych, którym zależy na oszczędności i ograniczeniu wydatków oraz tych, którzy nie potrzebują bardzo rozbudowanych usług telekomunikacyjnych. Dzięki karcie prepaid można zdecydować jaką kwotę chce się co miesiąc przeznaczyć na rozmowy, wiadomości czy internet. Niżej piszemy o tym jak przejść do Orange oraz z jakimi korzyściami się to wiąże.

Korzyści z przejścia do Orange na kartę

Najważniejszą zaletą przejścia na kartę jest fakt, że użytkownik w przeciwieństwie do abonenta może w dowolnej chwili zmienić operatora, a gdy ma abonament, nie może wcześniej rozwiązać umowy bez konieczności zapłaty kary. A poza tym może sam decydować jaką kwotę przeznaczy w danym miesiącu na doładowanie swojego konta. Płaci tylko tyle, ile faktycznie wykorzystał – nie płaci co miesiąc z góry określonej kwoty bez względu na to ile wykonał rozmów czy ile zużył danych. Ma także możliwość korzystania z atrakcyjnych pakietów internetowych Orange na kartę.

I tak osoby, które przeniosły numer do Orange mogą skorzystać z pakietu: aż 35 GB internetu, podczas gdy inni klienci mają „tylko” 15 GB, SMS-ów bez limitu do wszystkich sieci oraz nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci i na numery stacjonarne. Orange na kartę pakiety kosztują jedynie 25 zł miesięcznie. Możliwy jest także wybór tylko pakietu nielimitowanych SMS-ów lub tylko nielimitowanych rozmów w zależności od tego jak korzysta się z telefonu. Pakiety te można włączyć na 7 lub 31 dni jednorazowo albo cyklicznie.

Podsumowując, przejście do Orange na kartę daje następujące korzyści:

  • możliwość zmiany operatora w każdej chwili

  • możliwość samodzielnego decydowania o wysokości miesięcznej kwoty przeznaczonej na usługi telekomunikacyjne

  • opłata za usługi, z których faktycznie się skorzystało w danym miesiącu

  • możliwość korzystania z atrakcyjnych pakietów

  • dostosowanie oferty do swoich potrzeb.

Jak przenieść numer na kartę?

Przeniesienie numeru do Orange na kartę jest bardzo proste i nie trwa długo. Wcale nie wymaga załatwiania wielu formalności. Aktualny numer telefonu musi być zarejestrowany u aktualnego operatora (zapewne tak jest, gdyż jakiś czas temu był to wymóg wynikający z ustawy antyterrorystycznej). Należy wypełnić wniosek o przeniesienie numeru i złożyć go w salonie Orange. Najpierw użytkownik otrzyma numer tymczasowy, a dopiero w kolejnym etapie nową kartę SIM. Taki wniosek można także złożyć online, bez wychodzenia z domu i aktywować kartę SIM dostarczoną kurierem. Ostatni etap to włączenie oferty dla przenoszących numer do Orange. Proste? Pewnie, że tak!

Więcej informacji na temat tego jak przenieść numer do Orange na kartę można znaleźć na stronie: https://doladowania.orange.pl/oferta/jak-przeniesc-numer-na-karte/.

Artykuł sponsorowany

 

Udostępnij Google News Komentarze

Polecane dla ciebie