Przegląd świątecznych filmów - zobacz, co warto obejrzeć
Udostępnij Google News
Bez kategorii

Przegląd świątecznych filmów - zobacz, co warto obejrzeć

Święta to magiczny czas… Dlatego świąteczne filmy również przepełnione są magią! Zobacz, jakie pozycje są warte obejrzenia w rodzinnym gronie. Oto najlepsze z nich!

  1. "Kevin sam w domu"

To niekwestionowany hit Świąt Bożego Narodzenia! Niektórzy nawet twierdzą, że „bez Kevina nie ma świąt”. Film przedstawia nam sylwetkę i perypetie Kevina, który w święta przez przypadek zostaje sam w domu. Musi on się zmierzyć z dwoma włamywaczami, którzy jednak znajdą się w większych tarapatach niż główny bohater! W roli głównej - Macaulay Culkin.

  1. „Artur ratuje gwiazdkę”

Mikołaj jest już na emeryturze, jednak w dalszym ciągu dostaje listy od dzieci z całego świata, które proszą go o prezenty. Wszystkimi sprawami związanymi z dostarczeniem podarunków zajmuje się najstarszy z synów Mikołaja. Jednak pewne niespodziewane wydarzenia sprawią, że do akcji będzie musiał wkroczyć Artur – najmłodszy syn Mikołaja. To właśnie on okaże się być najbardziej magicznym elementem całości…

  1. „Gremliny rozrabiają”

Mały Billy dostaje od ojca małe, urocze zwierzątko o imieniu Gizmo. Gizmo jest jednak wymagającym stworzeniem. Nie może przebywać w świetle, być karmionym po północy ani być polewany wodą. Niestety wszystko idzie nie tak i wkrótce sytuacja wymyka się spod kontroli – gremliny atakują!

  1. „Jack Frost”

Wzruszająca, chwytająca za serce historia o rodzinie, której szczęście przerywa śmierć. Chłopiec traci ojca i wydaje się, że smutek na zawsze zagości w jego sercu. Jednak rok później zdarzy się coś niesamowitego! Tytułowy Jack powróci do syna w postaci bałwana i przeżyją razem wiele pięknych przygód.

  1. „Listy do M.”

Polska komedia romantyczna, która pobiła wszystkie rekordy oglądalności i rozkochała w sobie miliony Polaków. Opowiada o losach wielu rodzin, które spotykają się z historiami pisanymi przez życie. Wszystko dzieje się w okresie magicznym, świątecznym. Komedia ta zawiera wszystkie te wątki, które kochamy oglądać. Wzruszające historie, dużo miłości i ogrom świątecznej magii!

  1. „Listy do M. 2”

To druga część komedii romantycznej „Listy do M.”. Już dziś wiadomo, że równie mocno chwyciła za serca, jak część pierwsza. Opowiada o dalszych losach starych bohaterów, jak i przedstawia nam nowych, w rolę których wcielają się między innymi takie gwiazdy jak: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Maciej Zakościelny, Magdalena Lamparska czy Małgorzata Kożuchowska.

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie