Reklama

łupież

2/3
Masz łupież? Sprawdź, co może być tego przyczyną
pixabay.com
Warto też zrobić sobie płukankę z octu jabłkowego. Do jej przygotowania potrzebna będzie szklanka wody i dwie łyżki octu. Jeżeli łupieżu jest sporo to można taką płukankę wetrzeć w skórę głowy - jej działanie będzie wtedy bardziej intensywne.
Reklama

Łupież to jeden z najbardziej dokuczliwych problemów skóry głowy. Zanim skorzystamy ze specjalistycznych, często szkodliwych leków, które mogą pomóc w walce z łupieżem, warto najpierw wypróbować kilka domowych, ale bardzo skutecznych sposobów.

Reklama
Zobacz kolejne zdjęcie: łupież - galeria zdjęć
Autor galerii: Olga Szarycka,
16 stycznia 2020
Czytaj więcej
NApar z łopianu w szklaneczce, obok sproszkowany korzeń łopianiu i korzenie w całości
Czym jest łopian? To ten nieznośny rzep, który lubi przyczepiać się do Twoich ubrań podczas spaceru na łące. Ale czy wiesz, że ten zwykły chwast skrywa w sobie wiele magicznych właściwości. Dzięki odwarowi z łopianu możesz poradzić sobie z wypadaniem włosów, łupieżem, a nawet z problemami trawiennymi. Łopian świetnie sprawdza się także w kuracji cery trądzikowej. Zobacz, jak wykorzystuje się łopian w kosmetyce i medycynie naturalnej.
Kobieta sprawdzająca włosy i skórę głowy
Łupież to powszechny problem, który dotyka wiele osób. Choć nie jest to choroba zagrażająca życiu, to jednak może powodować dyskomfort i wpłynąć na nasze samopoczucie. W aptekach dostępne są różnego rodzaju preparaty, jednak warto zacząć od prostych i naturalnych metod, które często okazują się równie skuteczne. W tym artykule przedstawiamy domowe sposoby na łupież, które pomogą Ci pozbyć się tego problemu.
 zdezorientowana kobieta patrząca w lustro
Łupież ma to do siebie, że lubi niestety wracać. Nawet jeśli wydawało ci się, że już na dobre go zwalczyłaś, najprawdopodobniej problem powróci w najmniej odpowiednim momencie. Jedynym dobrym na niego lekarstwem jest... dobry szampon przeciwłupieżowy.
sucha skóra głowy
Sucha skóra głowy to nieprzyjemna dolegliwość, która dokucza wielu osobom. Może ona wynikać z czynników zewnętrznych, ale i wewnętrznych. Na szczęście istnieje kilka sposobów na to, aby jej zapobiegać. Jak dbać o suchą skórę głowy? Co zrobić, aby problem nie powracał?