Co kupić nastolatce pod choinkę? – Poradnik Mikrokasy
Udostępnij Google News
Dziecko

Co kupić nastolatce pod choinkę? – Poradnik Mikrokasy

Kapryśne, często niezadowolone i wybredne. Kto z nas nie miał nastu lat i nie kręcił na wszystko nosem? Prezenty świąteczne dla nastolatek niejednym spędzają sen z powiek i są zdecydowanie najtrudniejszym zadaniem dla najbliższych w okresie świątecznym. Książki? Płyty? Ubrania? O tym zapomnij! Przedstawiamy niezawodną listę 5 prezentów dla nastolatek.

Pieniądze szczęścia nie dają, ale...

To jednak wciąż najbardziej popularny, a także oczekiwany prezent przez nastolatki. Same chcą zdecydować, na co wydają pieniądze. I choć prawdopodobnie każda kwota w ich rękach rozpłynie się w kilka godzin – nie odmawiaj im tej przyjemności. Wysokość takiego prezentu zależy od Ciebie. Nie powinna być jednak niższa niż 50 zł, a także wyższa niż 200 zł.

Artystyczna dusza

Odkryj w niej artystyczną duszę. Zabierz ją na wymarzoną lekcję śpiewu, gry na instrumencie, ceramiki, malarstwa, lub rzeźby. Jeśli jest aktywna – wybierz tańce albo akrobatykę. W tym wieku nastolatki szukają własnego ja, są bardzo skupione na sobie i warto, by miały jakąś odskocznię od codziennych zajęć. Sztuka to doskonała droga, by uspokoić myśli i przywrócić cenną równowagę.

Gry

Zarówno komputerowe (Tomb Raider, SimCity, Need For Speed – mimo, że wyścigówka, to naprawdę wciąga- a także popularne Simsy), jak i te planszowe (Dixit, Taboo lub propozycje bardziej strategiczne: Rummy, Pociągi). To doskonała okazja, by wpłynąć na sposób w jaki nasza nastolatka spędza czas wolny z przyjaciółmi. Odpowiednia gra może również doskonale sprawdzić się podczas rodzinnego popołudnia.

Kosmetyki dla nastolatek

Czy tego chcesz, czy nie – dzisiejsze nastolatki używają wyspecjalizowanych kosmetyków. Zamiast zniechęcać, krytykować i zakazywać, pokaż więc jak z nich korzystać. Kup zestaw do codziennego, delikatnego makijażu dla nastolatek (krem BB, tusz do rzęs, błyszczyk), delikatne perfumy, zestaw owocowych kosmetyków do ciała. Pielęgnacja w tym wieku ma duże znaczenie i wpływa zarówno na samopoczucie dziewczyn, jak i ich poczucie własnej wartości teraz, a także w przyszłości.

Sprzęt dla nastolatki

Nie musi to być od razu smartfon czy laptop. Nie chodzi o to, by wydać na nastolatkę całą swoją pensję. Rozejrzyj się za fajnymi mp3, które wracają do łask. Ładne słuchawki – to również bardzo dobry pomysł. A może kupić jej fajny zegarek z krokomierzem? Poza tym jest całe mnóstwo przyrządów pielęgnacyjnych: prostownica, lokówka, karbownica. W każdym większym markecie elektronicznym znajdziesz dziesiątki prezentów poniżej 200 zł, które świetnie nadają się dla nastolatek!

Dobry Kredyt Konsumencki nie jest zły

Skąd wziąć na to wszystko pieniądze? Jeśli nie udało Ci się zaoszczędzić i schować gotówki w przysłowiowej skarpecie – najprostszym rozwiązaniem na szybką gotówkę jest kredyt konsumencki. Zła sława firm pożyczkowych to już na szczęście przeszłość. Kredyt konsumencki to rozwiązanie pewne, proste i szybkie. W firmach pożyczkowych pracują profesjonalni doradcy, którzy z chęcią pomogą Ci wybrać odpowiednią dla Ciebie ofertę. Oczywiście, w internecie łatwo natknąć się na oszustów i firmy krzaki. Aby tego uniknąć wystarczy uzbroić się w podstawową wiedzę z zakresu wyboru firmy pożyczkowej.  Ofert jest naprawdę wiele. My przedstawiamy jedną z nich: W  Mikrokasa S.A. dzięki Pożyczce Elastycznej – możesz wziąć kredyt konsumencki, który pozwoli Ci na wszystkie wymarzone prezenty, nie tylko dla nastolatek. Więcej informacji na stronie https://mikrokasa.pl/

Udostępnij Google News Komentarze

Polecane dla ciebie