Zaskocz męża po latach

Zaskocz męża po latach

Często czytamy rożne porady dla singli, świeżo zakochanych czy tez polujących na partnera. A co z tymi, co są już w związku od lat? Niestety, ta grupa jest często zapominana przez autorów różnych poradników. Czas najwyższy to zmienić.
Reklama
Jesteście razem. Jesteście szczęśliwi. Ale może być jeszcze lepiej. Jest parę dobrych sposobów, aby ogrzać miłosną atmosferę. Chwile we dwoje. Te najcenniejsze, najprzyjemniejsze. Chcesz, ale nie wiesz jak? To czytaj dalej. Zamień ogień waszego związku w pożar. Nie potrzeba okazji, by sprawić mu przyjemność. Taka bez okazyjna niespodzianka będzie dla niego jeszcze większym zaskoczeniem. Mój osobisty sposób Nr. 1 zaczynając powoli, małymi spokojnymi kroczkami. Mój mąż lubi smacznie zjeść, a Twój? Po ciężkim dniu w pracy, gdy wracamy do domu, każdemu marzy się chwila relaksu. Zaserwuj mężowi smaczną kolację z lampką wina, przy świecach, a w tle romantyczna muzyka i żar cieplutkiego płomyka w kominie. Zaprosić go na kolację nie byłoby sztuką, ale samodzielne przygotowanie zmienia już całkowicie postać rzeczy i jest podwójnie doceniane.
Reklama
Niby to takie proste, ale niestety czasami tempo naszego życia sprawia, że zapominamy o przyjemności spędzania czasu we dwoje. Uroczyście przyozdobiony stół i romantyczna atmosfera nada tej sytuacji charakterystyczność, którą będziecie długo i mile wspominać, dzięki czemu na powtórkę z rozrywki nie będzie trzeba długo czekać. Może następnym razem, gdy Ty wrócisz do domu z pracy, taka niespodzianka będzie czekać na ciebie. Następnym pomysłem jest masaż. Zamień swoją sypialnię w salon spa. Przygotuj łóżko przykrywając je ręcznikami. Tu muzyka jest również nieodłącznym faktorem do nadania odpowiedniej atmosfery. Parę pachnących świec w rogu i salon regeneracyjny jak z prawdziwego marzenia.
Reklama
Teraz zasłoń partnerowi tajemniczo oczy i zaprowadź go do oazy relaksu. Zaskoczenie i radość gwarantowane. Spięte mięśnie w wyniku stresu i przepracowania rozluźnią się, a Twoja druga połowa bardzo Ci za to podziękuje. A w jaki sposób Ci się za to odwdzięczy, to już niespodzianka dla Ciebie. Jeśli jednak nie jesteś specjalistką do spraw masażu, to nie warto ryzykować kontuzją w tym przypadku Was obojga. Alternatywą, aby nie rezygnować z zaproponowanych doznań jest sesja dla dwojga. Na stronie internetowej www.kod-rabatowy.pl znajdziesz wiele sklepów i portalów internetowych, które oferują takie właśnie atrakcje dla par i to z prezentem w pierwszej kolejności w postaci rabatu. Zaoszczędzisz, a Twój mężczyzna będzie w wniebowzięty.
Reklama
I znów upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu. Będąc już przy temacie spa dobrym sposobem na spędzenie razem czasu i zafundowanie sobie i swojemu ciału trochę odprężenia jest sauna. Świetne propozycje i rabaty w Twojej okolicy znajdziesz również na https://www.kod-rabatowy.pl/prezenty/. Odprężenie, czas na rozmowy, które do tej pory prowadziliście z doskoku. Wspaniały pomysł na niedzielne popołudnie we dwoje.
2017/10/Fotolia_137141751_S-Zaradna
Jeśli jesteście spragnieni dłuższego momentu dla siebie proponuję romantyczny weekend we dwoje.
Reklama
Można w niego w kombinować wyżej wymienione pomysły. Wypad za miasto, godziny spędzone na spacerach i zwiedzaniu nieodkrytych przez was jeszcze miejsc. Takie wycieczki wcale nie muszą być drogie, wystarczy znaleźć odpowiednie rabaty na kod-rabatowy.pl. Takie oderwanie się od życia codziennego, choć na chwilę ponownie Was do siebie zbliży. A gdy docenicie chwile spędzone ponownie razem, warto by było raz na jakiś czas powtarzać takie przeżycia. Macie siebie i chcecie spędzić ze sobą resztę życia. Kochacie się i świata bez siebie nie widzicie i to jest najważniejsze. O takie związki warto dbać!    
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama