Przygotuj dom na Święta - lampki i świąteczne dekoracje

Przygotuj dom na Święta - lampki i świąteczne dekoracje

Przełom jesieni i zimy to najlepszy czas, aby zacząć przygotowywać dom do nadchodzących Świąt. Gromadzenie świątecznych zapasów, wzmożone porządki i przystrajanie wnętrz - wszystko to sprawia, że bożonarodzeniowa atmosfera udziela się całej rodzinie. Odpowiednia aranżacja i dekoracje wprowadzą do naszych czterech ścian przytulność, ciepło i przyjazny klimat, dzięki któremu wspólne spędzanie czasu stanie się jeszcze przyjemniejsze. Jak jednak osiągnąć upragniony efekt, i jakich produktów nie może zabraknąć w naszym domu na Święta?
Świąteczne akcenty Dekorowanie domu na Święta Bożego Narodzenia to sztuka wymagająca przede wszystkim sporego umiaru i rozwagi. Istotą elegancko zaaranżowanego, świątecznego klimatu są detale. Mogą nimi być nastrojowe i bardzo modne świece oraz świeczniki w ozdobnych metalowych puszkach lub w popularnych słoikach. Oprócz delikatnego oświetlenia poszczególnych kątów i zakamarków naszego domu, produkty te fantastycznie sprawdzają się jako dekoracja sama w sobie. Półki i regały w salonie oraz sypialni to z kolei idealne miejsce na zabawne świąteczne figurki. Skrzaty, renifery czy myszy w bożonarodzeniowych strojach są świetnym rozwiązaniem dla wszystkich rodziców, którzy chcą wprowadzić do wnętrza radosną atmosferę i dziecięcy uśmiech. Uzupełnieniem wystroju mogą być również wygodne i subtelne poduszki z zimowymi wzorami i nadrukami. Delikatne płatki śniegu, białe lasy, czy sople lodu to sympatyczny akcent, który powinien pojawić się na sofie, czy łóżku. Pomysłowymi dodatkami są również inne świąteczne tekstylia, takie jak pledy i owcze skóry, perfekcyjnie pasujące do salonów z kominkiem.
zaradna 13.11 zdjecie-2
Oświetlenie to podstawa Każdy pasjonat aranżacji wnętrz wie, że podstawą przytulnej atmosfery w pomieszczeniu jest oświetlenie. Niezależnie od tego, jakie posiadamy meble i dekoracje, brak odpowiedniego światła spowoduje, że pożądany efekt będzie znacznie mniej imponujący. Wybór świątecznego oświetlenia jest olbrzymi. Zielone choinki oraz stroiki to doskonała baza dla przepięknych łańcuchów świetlnych, które wieczorami dodadzą wnętrzu przyjemnego blasku i magii. Kanapy, szafy i komody to z kolei przestrzeń doskonale nadająca się dla girland świetlnych LED w przeróżnych kolorach i układach. Osoby, które poszukują jeszcze bardziej nastrojowych rozwiązań, koniecznie powinny poznać bogatą ofertę kaskad świetlnych micro LED, które dodadzą elegancji i uroku każdemu kątowi.
zaradna 13.11 zdjecie-3
Wybór świątecznych produktów jest niezwykle szeroki i umożliwia tworzenie licznych kombinacji. Dekoracje świąteczne oraz oświetlenie to najlepszy sposób na to, aby w naszym domu zagościła radosna i pozytywna atmosfera, która powinna towarzyszyć każdym Świętom Bożego Narodzenia.
Udostępnij artykuł