WYNIKI Mikołajkowego konkursu MERZ Spezial. Wygraj 1 z 3 zestawów: ekskluzywny Cream Mousse Hyaluron i tabletki na piękną skórę o wartości 70 zł
Udostępnij Google News
Uroda

WYNIKI Mikołajkowego konkursu MERZ Spezial. Wygraj 1 z 3 zestawów: ekskluzywny Cream Mousse Hyaluron i tabletki na piękną skórę o wartości 70 zł

Zima zbliża się wielkimi krokami. To doskonała okazja na to, by zadbać o siebie i swoją cerę! Tak niewiele dzieli cię od tego, by mieć świeżą, promienną skórę, gęste, lśniące włosy oraz piękne i mocne paznokcie! W naszym konkursie przygotowaliśmy dla ciebie wyjątkowe nagrody - ekskluzywny Merz Spezial Cream Mousse Hyaluron i naprawdę skuteczne tabletki na piękną skórę, włosy i paznokcie - Merz Spezial Dragees.

 

WYNIKI KONKURSU 

Dziękujemy za nadesłane odpowiedzi! 3 autorów najlepszych odpowiedzi nagradzamy zestawami kosmetyków. Nagrody otrzymują:

  • Marta Wilk
  • Alicja Zwolak
  • Natalia Dąbrowska

ZADANIE KONKURSOWE

1. Polub fanpage na Facebooku ZaradnaKobieta.pl.
2. Napisz jednym zdaniem swoją sprawdzoną, złotą radę na lśniącą cerę, włosy lub paznokcie! Odpowiedź wyślij na adres: kontakt@zaradnakobieta.pl do 10. grudnia.

W mailu należy podać imię i nazwisko oraz adres do wysyłki nagrody. Autorów najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy zestawami nagród.
Przedtem zapoznaj się z REGULAMINEM.

 

NAGRODY

W twoje ręce może powędrować 1 z 3 zestawów kosmetyków firmy Merz Spezial do pielęgnacji cery złożony z dwóch produktów: ekskluzywnego kremu - Merz Spezial Cream Mousse Hyaluron oraz tabletek Merz Spezial Dragees uznawanych za jedne z najbardziej skutecznych dostępnych na rynku - na piękną skórę, włosy i paznokcie.

Merz Spezial Cream Mousse Hyaluron
Merz Spezial Cream Mousse Hyaluron to unikalny na polskim rynku produkt do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Jest to delikatny mus kremowy zawierający aktywne składniki,
które regenerują skórę. Produkt ma formę delikatnej pianki i jest umieszczony w pojemniku pod ciśnieniem o objętości 50 ml. Taki sposób zamknięcia produktu w odróżnieniu od większości znajdujących się na rynku kosmetyków:

  • umożliwia precyzyjne dozowanie produktu,
  • zapewnia świeżość produktu, mus kremowy znajduje się w hermetycznym opakowaniu bez dostępu do tlenu,
  • umożliwia higieniczne używanie produktu - dzięki dozownikowi użytkownik nie dotyka do pozostałego w opakowaniu musu kremowego.

Merz Spezial Cream Mousse Hyaluron to produkt, który ma potrójne działanie nawilżające:

  • Odbudowuje nawilżenie skóry
  • Wzmacnia równowagę wodno - lipidową skóry
  • Chroni przed utratą nawilżenia
  • Efektem stosowania Merz Spezial Cream Mousse Hyaluron jest redukcja zmarszczek i nawilżenie skóry.

Cream Mousse Hyaluron zawiera kwas hialuronowy, który jest istotnym elementem tkanki łącznej. Utrzymuje on naturalne nawilżenie skóry. Obecny w musie kremowym sok z aloesu pomaga przywrócić optymalny bilans nawilżenia i ma kojący wpływ na odwodnioną skórę.  Wzmocnienie równowagi wodno-lipidowej skóry. Morska glukozamina wspomaga efekt nawilżenia poprzez stymulację naturalnej produkcji kwasu hialuronowego w komórkach skóry. Wzmacnia naturalną barierę wodno-lipidową i poprawia regenerację skóry. Unikalne włączenie do formuły musu kremowego ekstraktu z wodorostów chroni przed utratą nawilżenia, zapobiegając zmniejszaniu naturalnych zasobów wilgotności skóry.

Merz Spezial Dragess Suplement diety
Suplement diety Merz Spezial to połączenie witamin, mikroelementów i białka sojowego, które dostarczają organizmowi substancji odżywczych niezbędnych dla utrzymania zdrowego wyglądu skóry, włosów i paznokci oraz wsparcia naturalnych procesów biologicznych. Merz Spezial pozwala utrzymać skórze odpowiedni poziom nawilżenia, zapewniając jej elastyczność i chroniąc przed uszkodzeniami wskutek utlenienia. Merz Spezial to także substancje odżywcze niezbędne dla prawidłowej budowy włosów, zapobiegające ich wypadaniu. Dzięki regularnemu stosowaniu włosy są zdrowe, silne i błyszczące. Drażetki Merz Spezial zawierają składniki niezbędne dla prawidłowej budowy paznokci, stymulują ich wzrost, zapobiegają łamaniu się i rozdwajaniu oraz zwiększają grubość płytki paznokcia.

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie