Ręce rodzica zapinające dziecko w pasy bezpieczeństwa w obrotowym foteliku samochodowym
Materiał partnera

Czemu warto wybrać fotelik obrotowy?

Foteliki obrotowe warto wybierać z kilku powodów. Po pierwsze jest to przedmiot, który jest absolutnie niezbędny podczas jazdy samochodem. Niezależnie czy mowa o samochodzie osobowym czy też o większych modelach.
Reklama

Foteliki obrotowe warto wybierać z kilku powodów. Po pierwsze jest to przedmiot, który jest absolutnie niezbędny podczas jazdy samochodem. Niezależnie czy mowa o samochodzie osobowym czy też o większych modelach.

Jest to niezbędnik podczas każdej jazdy, który jest wymagany prawnie. Osoby, które cenią sobie bezpieczeństwo dzieci musza koniecznie zaopatrzyć się w ten niezbędnik.

Co ważniejsze, warto również dowiedzieć się, jakie cechy wyróżniają poszczególne modele. Można znaleźć na przykład modele, które są obrotowe. Ta cecha pozwala na umieszczenie dziecka w kierunku odwrotnym do kierunku jazdy.

Dlaczego foteliki są niezbędne podczas jazdy?

Podczas jazdy foteliki obrotowe zapewniają bezpieczeństwo. Są one niezbędne i wymaga ich prawo, nie tylko polskie.

Reklama

Jest to przedmiot, który odpowiada za bezpieczeństwo. Dzieci nie mogą być przewożone na kolanach rodziców ani też bez fotelika.

Taki sposób przewożenia jest karalny. Warto nadmienić, że foteliki są dobierane do wieku dziecka. Modele można jednak dobrać już dla dziecka w wieku zaledwie kilku lat.

Warto do tego dodać, że w ofercie marki Besafe można znaleźć foteliki, które można zakupić, kiedy dziecko ma kilka miesięcy, a taki zakup starczy na kolejne kilkanaście miesięcy.

Czy fotelik naprawdę podnosi poziom bezpieczeństwa podczas jazdy?

Foteliki mogą umożliwić jazdę dziecku w kierunku do jazdy lub w przeciwnym do kierunku jazdy. Ten drugi model jest nowością, która dopiero jest doceniana przez rodziców. Taki model fotelika jest obrotowy oraz przeznaczony do jazdy, która jest nie tylko bezpieczna, ale też komfortowa dla dziecka.

Reklama

Maluch podczas jazdy jest umiejscowiony wygodnie w foteliku, który jest wykonany stabilnie oraz z materiałów, które są przyjemne oraz bezpieczne dla dziecka. Warto, co więcej, pamiętać tutaj, że jest to także fotelik, który został wielokrotnie testowany w różnych testach.

Foteliki Besafe - co warto o nich wiedzieć?

Foteliki Besafe to nowy model na rynku. Jest to produkt, który wywodzi się ze Skandynawii. To właśnie tam opatentowano nowy produkt dla dzieci, które mogą cieszyć się teraz jeszcze większym bezpieczeństwem. Dowiedziono, że taka jazda jest zdecydowanie bardziej bezpieczniejsza oraz pewniejsza dla dziecka.

Warto więc pamiętać, że Besafe to marka, która świetnie się sprawdzi w przypadku niemowlaków oraz nieco większych dzieci.

Reklama

Foteliki są dostępne w kilku modelach. Można tutaj wymienić na przykład: iZi Twist B i-Size i iZi Twist i-Size. Jest to propozycja, która jest obracana wokół własnej osi. Można więc spokojnie obracać dziecko w samochodzie, a wszystko

Otwarte drzwi przednie od strony pasażera srebnego samochodu, widać ojca zabezpieczającego dziecko w obrotowym foteliku
Materiał partnera

Fotelik obrotowy, a zwykły najważniejsze różnice

Fotelik obrotowy to propozycja, która jest idealna niezależnie od płci. Można w nim bezpiecznie umieścić dziecko nie tylko na krótszą podróż, ale też na wielogodzinną wyprawę.

Reklama

Dziecko podczas przemieszczenia będzie bezpieczne, a komfort nie zostanie ograniczony.

Produkt można znaleźć w sklepie online, gdzie czeka dostawa na adres domowy. Warto przekonać się samodzielnie o licznych zaletach, które są szczególne zwłaszcza dla najmłodszych.

Produkty Besafe to wartościowa propozycja dla najmłodszych, która jest innowacją na rynku. Warto się przekonać, że jest to doskonały produkt dla dzieci. Fotelik starczy na wiele lat, a jego jakość potrafi zaskoczyć każdego.

Warto przekonać się do skandynawskiej jakości oraz stylu życia. Co więcej, fotelik obrotowy pasuje do wielu modeli samochodów oraz jest idealny jako uzupełnienie każdej rodzinnej wycieczki. (Więcej znajdziesz tutaj.)

Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama