Para młoda w trakcie częstowania się tortem weslenym
Materiał partnera

Jakie dekoracje weselne sprawdzają się najlepiej? Zobacz, jak zachwycić gości wystrojem sali

Każda przyszła para młoda marzy, by ich wesele było wyjątkowe i na długo zapisało się w pamięci wszystkich gości. Jedną z rzeczy, które decydują o charakterze uroczystości, są ozdoby na sali, które tworzą niepowtarzalny klimat. Jakie dekoracje weselne wybrać, by wszyscy zebrani goście oniemieli z zachwytu? Poznajcie sprawdzone propozycje.
Reklama

Ścianka weselna przy stole państwa młodych

Gdy goście wchodzą na salę weselną, pierwsze, co rzuca się w oczy, to stół pary młodej. To, jak zostanie przystrojony, wyznacza klimat całego wesela. To miejsce reprezentatywne, ponieważ to wokół niego skupiają się wszyscy goście. Najlepiej, by dekoracje ślubne domu weselnego były spójne ze stylem, który preferuje para młoda. Oprócz okazałego bukietu na stole zwykle młodzi decydują się na ściankę weselną lub wiszący napis albo neon. Pomysłów jest mnóstwo. Napisy z drewna warto dodatkowo ozdobić światełkami, wstążkami, kwiatami lub wiszącymi girlandami, które w tym sezonie są szczególnie popularne. Typu dekoracje weselne można pomalować bezbarwnym lakierem lub metaliczną farbą – wszystko zależy od stylistyki wesela, kolorów przewodnich i dominujących motywów.

Reklama

Jedno jest pewne – ścianka z napisem to znakomity pomysł na dekorację sali weselnej.

Dekoracja drewniana weselna
Materiał partnera

Drewniany napis to spersonalizowana dekoracja weselna, która może zawisnąć np. na ściance za stołem pary młodej

Kącik do zdjęć

Kolejnym pomysłem na to, jak urozmaicić wystrój sali weselnej, jest zaaranżowanie kącika do zdjęć, który z pewnością zachwyci gości. W wolnej części sali warto ustawić świecącą dekorację, która nie tylko będzie się pięknie prezentowała w towarzystwie pozostałych ozdób, ale też stanie się idealnym tłem do zdjęć dla gości.

Reklama

Drewniane napisy ze sklejki, specjalne weselne drogowskazy czy tablice historii miłości nowożeńców to artykuły do dekoracji sali weselnej, które warto wykorzystać także w kąciku do zdjęć.

Możecie też zadbać o rekwizyty, które urozmaicą prywatą sesję zdjęciową gości, czyli np. duże kolorowe okulary czy kapelusze. Jeśli macie możliwość, pozostawcie do dyspozycji aparat natychmiastowy, a na stoliczku ułóżcie księgę gości. Poproście przyjaciół i bliskich, by wklejali do niej swoje zdjęcia i opatrywali pamiątkowym wpisem. Drewniane napisy ze sklejki, winietki, naklejki na alkohol i inne dekoracje weselne znajdziesz tutaj: https://artma-zaproszenia.pl/.

Reklama
Dekoracja drewniana weselna LOVE
Materiał partnera

Dekoracja weselna w postaci napisu Love z pewnością zwróci uwagę wszystkich gości

Jakie jeszcze akcesoria do dekoracji sal weselnych przydadzą się, by uzupełnić wystrój? To elementy, które znajdą się na stole. Obrusy, kwiaty i świece to oczywiście obowiązkowe ozdoby, jednak świetnym dopełnieniem są także estetyczne winietki i zawieszki na alkohol. Personalizowane karteczki, które ozdobią butelki stojące na stołach i wskażą miejsca gościom pełnią też funkcję dekoracyjną.

Reklama

Oczywiście te elementy mogą być wykonane w różnym stylu, od vintage po glamour, więc na pewno będą pasować do pozostałych akcesoriów i dekoracji sali weselnej oraz stołu. Pięknie zaprojektowane, ciekawe dekoracje spójne estetycznie z wystrojem z pewnością wzbudzą podziw gości.

Wienieta weselna personalizowana
Materiał partnera

Warto zamówić zawieszki na alkohol w tym samym stylu co winietki, plan stołów i zaproszenia weselne

Reklama
Artykuł sponsorowany
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama