Kobieta w okularach na festiwalu
Canva.com

Muzyka pod gołym niebem i pełen luz. Oto 2 najlepsze festiwale tego lata! Czekacie?

Każdy rok to dla nas nowe wyzwania, ale też nowe atrakcje. Dla wielu z nas wyczekiwanymi wydarzeniami są muzyczne festiwale. Fundują całą masę wspaniałych wrażeń!
Reklama

Zabawa przy rytmach w gronie przyjaciół to doskonały sposób na odstresowanie i skompletowanie nowych wspomnień. Od lat do najpopularniejszych muzycznych uczt zalicza się Opener Festival oraz Orange Warsaw Festival. To duże wydarzenia, które przyciągają tysiące widzów. Niezmiennie możemy spodziewać się ich również w 2023! Już teraz organizatorzy zdradzają program, w jakich tym artystów będą gościć. Zatem czyje, koncerty uświetnią tegoroczne festiwale?

Open'er Festival 2023 - pozostaje na fali!

Dwie kobiety na festiwalu
Canva.com

Czterodniowy maraton muzyczny po raz kolejny nie zawiedzie. Zaplanowany został na 28.06-01.07.2023 i niezmiennie odbędzie się w Gdynii.

Reklama

Na Openerze co roku goszczone są największe, muzyczne sławy. To wydarzenie na którym mamy do czynienia z mieszanką rytmów i kultur. W minionych latach festiwal zafundował widzom koncerty takich ikon, jak Prince, Depeche Mode, Imagine Dragons, The Weeknd, czy Kylie Minogue. Organizatorzy co roku dbają o niespodzianki i wysoki poziom wydarzenia. Kto, tym razem zagra na Opener Festival? O tuż w 2023 najwięksi artyści, jacy zagrają na nadmorskiej scenie to między innymi OneRepublic, Arctic Monkeys, czy też Kendrick Lamar. Poza tym wystąpią: Lizzo, Los Bitchos, Touche Amor, a także Destroy Lonely, czy też Sylvan Esso.

Orange Warsaw Festival 2023 - muzyczne emocje w stolicy!

Niezłej, muzycznej uczty możemy spodziewać się także na Orange Warsaw Festival 2023! To wyjątkowe wydarzenie zaplanowane zostało na 2-3 czerwca i ponownie odbędzie się na legendarnym Torze Wyścigów Konnych Służewiec.

Reklama

W swojej już sześcioletniej historii festiwal ten zafundował występy ponad 60 artystów z całego świata. Do jednych z największych gwiazd, jakie gościł na swojej scenie należeli: Nelly Furtado, Ms. Lauryn Hill, Linkin Park, czy też Kelly Rowland i Wyclef Jean. Kto, tym razem zagra na Orange Warsaw Festival? Wśród ogłoszonych artystów znaleźli się: The Kid Laroi - australijski zespół podbijający światowe listy przebojów oraz Ellie Goulding, czyli ikona brytyjskiego popu. Poza tym wystąpią: Sam Smith i The 1975.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama