Walentynki
Canva.com

Nasze pomysły na prezenty walentynkowe dla chłopaka. Idealne na last minute!

Z jednej strony po tych wszystkich latach bądź miesiącach spędzonych ze swoim ukochanym powinnaś już wiedzieć, co on lubi, a czego nie, ale mimo tego wciąż może być ci niełatwo wybrać taką rzecz, która momentalnie wejdzie w rolę idealnego prezentu dla ukochanego. Co tym podarunkiem może tak właściwie być?
Reklama

Jaki prezent na walentynki dla niego powinien Ci sprawdzić, gdy podczas próby wymyślenia czegoś na własną rękę w Twojej głowie zaczyna świecić pustka, a Ty nie jesteś w stanie niczego wymyślić?

Kolejna para skarpet?

Panowie często otrzymują od ukochanych różne elementy bielizny i - jak się okazuje - bardzo to sobie chwalą. Sami nieraz zapominają o kupnie kolejnych par skarpetek, które błyskawicznie giną w czeluściach bębna pralki i nigdy nie zostają z powrotem odnalezione, dlatego ten typ podarunku ma dla nich szczególne znaczenie, bo jest on podarunkiem praktycznym, a panowie lubią otrzymywać takie rzeczy, które są w stanie konkretnie wykorzystać. Skarpetki nie muszą być nudne. Naszywka ulubionej postaci z bajek albo motyw filmu, za którym twój ukochany przepada, doda im indywidualnego charakteru. Niektóre sklepy pozwalają nawet na samodzielne zaprojektowanie skarpetek i naszycie na nich dowolnego napisu lub zdjęcia albo też jakiejś zabawnej grafiki czy obrazka.

Ważne są emocje!

Reklama

Świetny prezent na walentynki dla chłopaka to również prezent generujący duże emocje, pozwalający przeżyć coś nowego i wziąć udział w czymś, z czym jeszcze nigdy nie miało się niczego wspólnego. Przykłady? Chociażby wypad na gokarty, lot balonem, lot na paralotni albo wspólna wizyta w escape roomie dla dwóch osób (najlepiej o tematyce horroru). Rozważ też zakup biletu na koncert ulubionego zespołu albo biletu na mecz ukochanej drużyny piłki nożnej. To właśnie takie prezenty, które pozwalają coś przeżyć i pozostawiają po sobie wspomnienia na długie lata, zazwyczaj zostają uznane przez mężczyzn za najcenniejsze, dużo lepsze od książek, filmów na DVD, kolejnych koszulek i kapci.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama