Romantyczne zaręczyny w plenerze na 6 sposobów - który byś wybrała?

Romantyczne zaręczyny w plenerze na 6 sposobów - który byś wybrała?

Uwielbiasz łapać zachody słońca w obiektyw, możesz godzinami wędrować po lesie, a na myśl o nocy pod gwiazdami czujesz dreszczyk emocji? Na pytanie: rozważna czy romantyczna bez chwili wahania odpowiadasz: „romantyczna”? Sprawdź, czy zaręczyny w plenerze są tym, o czym marzysz!
Powiedz TAK blisko natury Romantyczne zaręczyny z dala od miejskiego zgiełku wcale nie wymagają dalekich podróży. Czasem wystarczy bardzo niewiele, aby miejscom na pozór zwyczajnym nadać wyjątkowego klimatu. Zaręczyny blisko natury to propozycja dla par, którym w tym szczególnym dniu zależy na romantycznej, intymnej atmosferze. Zaręczyny pod gwiazdami Nie trzy, nie pięć, a… milion gwiazd. Taki luksus gwarantuje noc pod gołym niebem poza miastem. A do tego blask ognia i… zakutego w pierścionku diamentu. Cisza przerywana jedynie odgłosami radośnie trzaskającego w ogniu drewna i cicho wyszeptanym do ucha pytaniem „Czy wyjdziesz za mnie?”. Gdy powiesz TAKK, rozpocznie się Wasza wspólna wielka przygoda. Jesteś na nią gotowa? Na plaży Piaszczysta plaża, delikatny szum fal, słony zapach morza i bajeczny zachód słońca. Skoro natura stworzyła dla Was tak wspaniałą scenerię, nie potrzeba wiele, żeby ją dopełnić. Wystarczy tylko… blask oszlifowanych diamentów, doskonale współgrający z pięknem natury. Czy chciałabyś powiedzieć TAK, mając za plecami purpurowo zachodzące słońce skrywające się w morskich falach? W górach Nie musicie być wytrawnymi piechurami, aby w chwili zaręczyn podziwiać wspaniałe górskie widoki. Wystarczy, że odwiedzicie przepięknie położone schronisko „Samotnia” nad Małym Stawem w Karkonoszach lub, będąc w Tatrach, dotrzecie do Rusinowej Polany, z której możecie podziwiać całą panoramę Tatr. Zaręczyny w górach mogą stać się początkiem Waszej nowej wspólnej pasji lub metaforą codziennej wspinaczki na szczyt miłości. Piknik w parku Zaletą romantycznego pikniku w parku jest to, że można go zorganizować dosłownie wszędzie. Wcale nie trzeba daleko wyjeżdżać! W wielu miejskich parkach wyznaczone są specjalne strefy do piknikowania. A do jego organizacji wystarczy niewiele: koc, kosz piknikowy, ulubione przekąski, szampan, kieliszki i oczywiście małe pudełeczko skrywające złoty pierścionek zaręczynowy (taki jak np. jeden tych: link).
Romantyczne zaręczyny w plenerze na 6 sposobów - który byś wybrała?
Na polance w lesie Wyobraź sobie, że podczas spaceru po lesie docieracie do urokliwej polanki. Twoim oczom ukazują się dwa wiklinowe fotele, drewniany stolik z kieliszkami do szampana i wazon z bukietem Twoich ulubionych kwiatów. Całość dopełniają dekoracyjne świecące kule zawieszone między drzewami. To doskonały przykład, jak z miejsca, które na pierwszy rzut niczym się nie wyróżnia, można stworzyć wyjątkowe i oryginalne miejsce do zaręczyn. Na jachcie lub na łódce Budzi Was delikatne kołysanie i słońce zaglądające pod pokład. Nad wodą wciąż unosi się lekka mgła. Jest cicho i tajemniczo. Jak w bajce. Pomyśl, jak pięknie w tak wyjątkowej scenerii lśniłby pierścionek zaręczynowy z brylantem… A o jakich zaręczynach Ty marzysz?
Udostępnij artykuł