życzenia urodzinowe dla dzieci

Życzenia urodzinowe dla dzieci - krótkie wierszyki z przesłaniem, zabawne, wzruszające

Życzenia urodzinowe dla dzieci powinny nieść radość oraz przesłanie, które w jakimś stopniu może stanowić istotny element kształtowania osobowości chłonącego otoczenie solenizanta. Urodziny dziecka to ważny dzień przede wszystkim dla jego rodziców, którzy z całego serca pragną uczynić ten dzień wyjątkowym. Prezenty dla dzieci mają oczywiście znaczenie pierwszorzędne, lecz tego dnia nie można zapomnieć także o wyjątkowych życzeniach
Reklama

Życzenia na urodziny dla chłopca

Jeśli chodzi o życzenia urodzinowe dla dzieci, to można oczywiście sięgnąć po te uniwersalne tak samo, jak w przypadku życzeń urodzinowych dla dorosłych, życzeń wielkanocnych lub bożonarodzeniowych. Jednak gdy chcemy uczynić je naprawdę wyjątkowymi, to warto skorzystać ze spersonalizowanych życzeń zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

Bądź bohaterem z Twojej ulubionej kraskówki! Niech wszyscy dookoła podziwiają Twoją odwagę oraz waleczność! Nieś dobro, uśmiech i pomoc, a przekonasz się, jaką magiczną moc posiadają. Wszystkiego najlepszego, mój chłopcze!

***

W te radosne urodziny życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń. Niech świeci jasne słońce, pyszne lody nigdy się nie skończą, a uśmiech nie opuszcza Twojej twarzy! Bądź silny, zwinny i uczciwy! Wszystkiego najlepszego!

***

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Byś czerpał radość z życia, był silny, odważny i cały czas uśmiechnięty.

Reklama

Spełniaj marzenia i przede wszystkim bądź kim tylko zechcesz. Zawsze możesz liczyć na moją pomoc.

***

Z okazji Twojego święta, składam Ci szczere życzenia zdrowia i radości. Walecznej postawy, jak na rycerza przystało, a także niekończącej się odwagi oraz miłości. Niech dobry humor nigdy Cię nie opuszcza. Idź przez życie z chęcią poznawania świata i doświadczania nowych rzeczy, a to pomoże Ci stać się wartościowym człowiekiem.

***

Kochany Wiktorku, z okazji Twoich urodzin życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń, uśmiechu na twarzy, sukcesów w szkole i wspaniałych przyjaciół. Niech każdy dzień w Twoim życiu będzie słoneczny oraz wyjątkowy, a zabawa dostarcza jak najwięcej frajdy.

Życzenia urodzinowe dla dziewczynki

Wnuczka, chrześnica czy bratanica - nie ma to absolutnie żadnego znaczenia.

Reklama

Nasze propozycje wywołają uśmiech na twarzy każdej małej księżniczki z długim warkoczem.

Piękny dzień nastał, gdyż Madzia nam dorasta. Życzeń moc przesyłam: zdrowia, szczęścia nie pomijam. Kochaj bliskich, ucz się mała, gdyż to wartość doskonała. Nie poddawaj się przez chwilę, żyj beztrosko, jak motyle.

***

Z całego serduszka życzę Ci Księżniczko wiele radości, zdrowia i przede wszystkim samych wspaniałych chwil, a także wyjątkowych ludzi na Twojej życiowej drodze. Sukcesów, lecz nie tylko w szkole. Spełniaj swoje marzenia i pamiętaj o tym, że dobro zawsze przezwycięża zło. Twoja kochająca...

***

Kochana Zosiu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech każdy nowy dzień przyniesie Ci wszystko, co najlepsze, i spełnią się wszystkie marzenia! Niech ten nowy rok Twojego życia będzie jak jedno wielkie święto, pełne szczęścia i radości!

Reklama
***

Niech smutek zniknie w górskim potoku i radość kwitnie jak róża - co roku. Niech na Twej twarzy promyczek słońca nigdy nie zgaśnie i trwa do końca. Z okazji urodzin życzy...

Krótkie wierszyki urodzinowe dla dziecka

Dzieci to przede wszystkim radość, beztroska oraz energia, której może pozazdrościć im nie jeden dwudziestoparolatek. Oczywiście gdy w gronie Twoich najbliższych pojawił się niedawno nowy członek rodziny, to przygotowaliśmy także piękne życzenia na roczek . Kartka na pierwsze urodziny dla noworodka to wspaniała pamiątka, za którą na pewno podziękuje, jak tylko nauczy się mówić.

Idzie misio, idzie konik, piesek, kotek no i słonik. Z największymi prezentami, z najlepszymi życzeniami. Dziś jest dzień radosny wielce, masz już jeden roczek więcej!

Reklama
***

Urodzinki dziś są Twoje, więc życzenia przyjmij moje. Ucz się pilnie i rozwijaj, niechaj zdrówko Tobie sprzyja. Niech Twój uśmiech zawsze trwa, dobro w duszy wiecznie gra. Wszystkiego Najlepszego!

***

Dziś dzień bardzo wyjątkowy, bądź więc zuchem zawsze zdrowym. Kochaj bliskich, szanuj ludzi, nauka niech Ci się nie znudzi. Bądź wytrwały bez zwątpienia, Świat jest cały do zwiedzenia. Wszystkiego Najlepszego!

***

Kamilku, najlepsze przesyłam życzenia: uśmiechu, radości i marzeń spełnienia. Wielu sukcesów nie tylko w szkole, niech tęcza oświetla Ci drogę kolorem.

***

Dla Adasia w dniu urodzin, niechaj zawsze się powodzi. Dobro niech ze złem wygrywa, piątek w szkole niech przybywa. Zmartwień mało nie słodyczy, Ciocia z Wujkiem Tobie życzy. Wszystkiego Najlepszego!

Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama