Życzenia urodzinowe dla dzieci - krótkie wierszyki z przesłaniem, zabawne, wzruszające
Udostępnij Google News
Dziecko

Życzenia urodzinowe dla dzieci - krótkie wierszyki z przesłaniem, zabawne, wzruszające

***

Życzenia urodzinowe dla dzieci powinny nieść radość oraz przesłanie, które w jakimś stopniu może stanowić istotny element kształtowania osobowości chłonącego otoczenie solenizanta. Urodziny dziecka to ważny dzień przede wszystkim dla jego rodziców, którzy z całego serca pragną uczynić ten dzień wyjątkowym. Prezenty dla dzieci mają oczywiście znaczenie pierwszorzędne, lecz tego dnia nie można zapomnieć także o wyjątkowych życzeniach

Życzenia na urodziny dla chłopca

Jeśli chodzi o życzenia urodzinowe dla dzieci, to można oczywiście sięgnąć po te uniwersalne tak samo, jak w przypadku życzeń urodzinowych dla dorosłych, życzeń wielkanocnych lub bożonarodzeniowych. Jednak gdy chcemy uczynić je naprawdę wyjątkowymi, to warto skorzystać ze spersonalizowanych życzeń zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

Bądź bohaterem z Twojej ulubionej kraskówki! Niech wszyscy dookoła podziwiają Twoją odwagę oraz waleczność! Nieś dobro, uśmiech i pomoc, a przekonasz się, jaką magiczną moc posiadają. Wszystkiego najlepszego, mój chłopcze!

W te radosne urodziny życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń. Niech świeci jasne słońce, pyszne lody nigdy się nie skończą, a uśmiech nie opuszcza Twojej twarzy! Bądź silny, zwinny i uczciwy! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Byś czerpał radość z życia, był silny, odważny i cały czas uśmiechnięty. Spełniaj marzenia i przede wszystkim bądź kim tylko zechcesz. Zawsze możesz liczyć na moją pomoc.

Z okazji Twojego święta, składam Ci szczere życzenia zdrowia i radości. Walecznej postawy, jak na rycerza przystało, a także niekończącej się odwagi oraz miłości. Niech dobry humor nigdy Cię nie opuszcza. Idź przez życie z chęcią poznawania świata i doświadczania nowych rzeczy, a to pomoże Ci stać się wartościowym człowiekiem.

Kochany Wiktorku, z okazji Twoich urodzin życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń, uśmiechu na twarzy, sukcesów w szkole i wspaniałych przyjaciół. Niech każdy dzień w Twoim życiu będzie słoneczny oraz wyjątkowy, a zabawa dostarcza jak najwięcej frajdy.

Życzenia urodzinowe dla dziewczynki

Wnuczka, chrześnica czy bratanica - nie ma to absolutnie żadnego znaczenia. Nasze propozycje wywołają uśmiech na twarzy każdej małej księżniczki z długim warkoczem.

Piękny dzień nastał, gdyż Madzia nam dorasta.
Życzeń moc przesyłam: zdrowia, szczęścia nie pomijam.
Kochaj bliskich, ucz się mała, gdyż to wartość doskonała.
Nie poddawaj się przez chwilę, żyj beztrosko, jak motyle.

Z całego serduszka życzę Ci Księżniczko wiele radości, zdrowia i przede wszystkim samych wspaniałych chwil, a także wyjątkowych ludzi na Twojej życiowej drodze. Sukcesów, lecz nie tylko w szkole. Spełniaj swoje marzenia i pamiętaj o tym, że dobro zawsze przezwycięża zło. Twoja kochająca...

Kochana Zosiu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech każdy nowy dzień przyniesie Ci wszystko, co najlepsze, i spełnią się wszystkie marzenia! Niech ten nowy rok Twojego życia będzie jak jedno wielkie święto, pełne szczęścia i radości!

Niech smutek zniknie w górskim potoku
i radość kwitnie jak róża - co roku.
Niech na Twej twarzy promyczek słońca
nigdy nie zgaśnie i trwa do końca.

Z okazji urodzin życzy...

Krótkie wierszyki urodzinowe dla dziecka

Dzieci to przede wszystkim radość, beztroska oraz energia, której może pozazdrościć im nie jeden dwudziestoparolatek. Oczywiście gdy w gronie Twoich najbliższych pojawił się niedawno nowy członek rodziny, to przygotowaliśmy także piękne życzenia na roczek . Kartka na pierwsze urodziny dla noworodka to wspaniała pamiątka, za którą na pewno podziękuje, jak tylko nauczy się mówić.

Idzie misio, idzie konik,
piesek, kotek no i słonik.
Z największymi prezentami,
z najlepszymi życzeniami.
Dziś jest dzień radosny wielce,
masz już jeden roczek więcej!

Urodzinki dziś są Twoje,
więc życzenia przyjmij moje.
Ucz się pilnie i rozwijaj,
niechaj zdrówko Tobie sprzyja.
Niech Twój uśmiech zawsze trwa,
dobro w duszy wiecznie gra.

Wszystkiego Najlepszego!

Dziś dzień bardzo wyjątkowy,
bądź więc zuchem zawsze zdrowym.
Kochaj bliskich, szanuj ludzi,
nauka niech Ci się nie znudzi.
Bądź wytrwały bez zwątpienia,
Świat jest cały do zwiedzenia.

Wszystkiego Najlepszego!

Kamilku, najlepsze przesyłam życzenia:
uśmiechu, radości i marzeń spełnienia.
Wielu sukcesów nie tylko w szkole,
niech tęcza oświetla Ci drogę kolorem.

Dla Adasia w dniu urodzin,
niechaj zawsze się powodzi.
Dobro niech ze złem wygrywa,
piątek w szkole niech przybywa.
Zmartwień mało nie słodyczy,
Ciocia z Wujkiem Tobie życzy.

Wszystkiego Najlepszego!

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie