Metamorfoza domu - rozjaśnij wnętrze płytkami inspirowanymi drewnem

Metamorfoza domu - rozjaśnij wnętrze płytkami inspirowanymi drewnem

Remont całego domu, a nawet metamorfoza jednego pomieszczenia jest dosyć trudnym zadaniem, w trakcie którego należy podejmować szereg decyzji. Czasami kwestią problematyczną jest wybór dominującego koloru, który rozjaśni całe wnętrze. Jak w tej sytuacji pomogą płytki wzorowane drewnem? Zobacz, co zrobić, aby za ich pomocą rozświetlić każde pomieszczenie w domu.
Reklama
Najlepszym sposobem na rozświetlenie każdego wnętrza jest zastosowanie elementów wyposażenia w jasnej kolorystyce. Istotne znaczenie ma również wybór samego materiału podłogi. Naturalne drewno, choć prezentuje się bardzo elegancko, pochłania światło, dlatego jeśli zależy Ci na efekcie rozjaśniania, dużo lepiej sprawdzą się drewnopodobne płytki ceramiczne z kolekcji Wood marki KORZILIUS. Rozjaśnianie ciemnych aranżacji – płytki ceramiczne o wzorze bielonego drewna
aran-wood-work-white-str-bricktile-red-big
Tubadzin.pl, Wood Work, kolekcja Bricktile Red Podobają Ci się ciemne aranżacje, jednak nie chciałbyś, aby Twoje nowe wnętrze było ponure? W takiej sytuacji płytki ceramiczne z kolekcji Wood marki KORZILIUS inspirowane bielonym drewnem połącz z ciemnymi elementami wyposażenia.
Reklama
Możesz je zestawić np. z murowaną ścianą lub grafitowymi meblami kuchennymi.
aran-wood-craft-white-str-hyde-park-1-big
Tubadzin.pl, Wood Craft Jasne płytki ceramiczne pozwolą Ci również optycznie powiększyć ciemną przestrzeń każdego pokoju. Jeśli więc zależy Ci na ciemnych, niemal czarnych ścianach w małym pomieszczeniu, bielona podłoga sprawi, że każdy pokój będzie wydawać się większy niż jest w rzeczywistości.
Reklama
Dodaj jasnym aranżacjom jeszcze więcej światła – brązowa podłoga z płytek ceramicznych
aran-wood-block-beige-str-big (1)
Tubadzin.pl, Wood Cut Najbardziej podobają Ci się przytulne, domowe salony? W takich wnętrzach ceramika Tubądzin również sprawdzi się idealnie. Brązowe drewnopodobne płytki wytworzą domową atmosferę w całym pomieszczeniu, a jednocześnie będą pasowały do pozostałych utrzymanych w kremowej kolorystyce elementów wyposażenia.
aran-wood-cut-natural-str-saint-denis-big
Tubadzin.pl, Wood Cut Brązowe płytki ceramiczne sprawdzą się nie tylko w salonach.
Reklama
Za ich pomocą możesz udekorować w stylu hygge również podłogi w sypialni. Płytki ceramiczne z kolekcji Wood marki KORZILIUS będą też elegancką i praktyczną ozdobą łazienek. W przeciwieństwie do naturalnych desek są bowiem wodoodporne, a przy tym bardzo łatwe w czyszczeniu. Podobają Ci się pomysły na metamorfozę wnętrza z płytkami wzorowanymi drewnem? Wejdź na www.tubadzin.pl i zobacz inne inspiracje, które pozwolą Ci stworzyć wnętrze marzeń.
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama