Najważniejsze jest Twoje wnętrze. Jak o nie zadbać?

Najważniejsze jest Twoje wnętrze. Jak o nie zadbać?

Ściany pomalowane, meble ustawione, a ty czujesz, że twojemu wnętrzu czegoś brakuje? Atmosferę domu tworzą pozornie nieistotne dodatki. Dobierz je i zobacz, jak twój dom zyskuje duszę.
Reklama
Zasłony Pełnią przede wszystkim funkcję praktyczną, ale kto powiedział, że nie mogą być przy okazji oryginalną dekoracją? Zasłony dobieramy kolorystycznie do ścian i mebli lub przeciwnie – wybieramy mocno kontrastujące kolory. W każdym przypadku dobrze jest sięgnąć po wysokogatunkowe luksusowe tkaniny o ponadczasowym wzornictwie. Dobrze sprawdzą się zasłony z kolekcji Evy Minge dostępne w sieci salonów Eurofirany oraz w sklepie internetowym. W małym wnętrzu, zamiast firan można zamontować rolety klasyczne lub rzymskie. Firany Byle jakie, byle przepuszczały światło? O nie! Po pierwsze, nie trzymajmy się sztywno tradycji – firanki nie muszą być białe. Po drugie – nie musimy kupować gotowych firanek w sklepie, zwłaszcza gdy mamy nietypowe rozmiary okien. Firanki szyte na wymiar można zamówić choćby w najbliższym salonie sieci Eurofirany.
Reklama
Do dyspozycji mamy wiele wzorów, kolorów, gatunków i stylów. Zobacz: Flamenco w oknie – poznaj firanki hiszpanki. Tak, firanki to coś, co nada wnętrzu prawdziwie domową atmosferę.
25.10 zdj 3 najwazniejsze-jest-twoje-wnetrze-eurofirany-2
Obrusy Czym byłby elegancki stół bez obrusa? Przy okazji świąt obowiązkowo kładziemy biały obrus, ale na co dzień możemy nieco zaszaleć z kolorami. To właśnie stół i rozłożony na nim obrus mogą codziennie aranżować wnętrze na nowo.
Reklama
Nie wierzysz? Zamień chłodny błękitny obrus na ciepły pomarańczowy i zobacz, jak zmienia się twój sposób odbierania salonu. Wzorzyste, gładkie, haftowane, jednobarwne i wielokolorowe – wybór jest doprawdy ogromny. A jeśli masz ładny stół i nie chcesz go całkiem zasłaniać, możesz poprzestać na położonym na środku bieżniku. Ceramika Nawet jeśli upierasz się, że w twoim domu nie będzie żadnych figurek zbierających kurz, to na pewno przyda ci się ładna cukiernica, elegancka patera na owoce, czy choćby wazon na kwiaty. Zamiast kupować tak samo modny, jak i tandetny plastik, postaw na ładne wyroby z ceramiki lub ze szkła. Są ponadczasowe i ładnie komponują się we wnętrzach w różnych stylach. Warto zadbać, by wszystkie ceramiczne dodatki były spójne pod względem koloru i wzoru.
Reklama
Unikniemy wrażenia chaosu i przypadkowości – radzi Edyta, dekoratorka marki Eurofirany z salonu firmowego na Targówku w Warszawie.
25.10 zdj 2 najwazniejsze-jest-twoje-wnetrze-eurofirany-3
Sztuczne kwiaty Każdy przyzna, że kwiaty ożywiają wnętrze, są nie tylko ozdobą, ale i dowodem na to, że w domu naprawdę toczy się życie. Jednocześnie sporo osób rezygnuje z hodowania kwiatów z braku czasu lub systematyczności. Niejakim kompromisem mogą być sztuczne kwiaty ustawiane w wazonach lub w doniczkach na parapecie.
Reklama
Jeśli trochę poszukasz, na pewno znajdziesz produkty dobrej jakości, wiernie imitujące żywe rośliny. Możesz zdecydować się na jeden gatunek, np. kaktusy, lub stworzyć w salonie prawdziwą oranżerię. https://www.youtube.com/watch?v=CzqqGCjb5zg Eurofirany to ogólnopolska sieć sprzedaży firan, zasłon, tekstyliów użytkowych i artykułów dekoracji wnętrz. Sprzedaż prowadzona jest w kilkudziesięciu salonach firmowych i w Internecie. Oferuje fachowe doradztwo własnych dekoratorów okien. Zasłony i firany na eurofirany.com.pl mogą być uszyte na indywidualne zamówienie, zgodnie z podanymi rozmiarami. Dla wygody klientów zarówno w sklepie internetowym, jak i wybranych salonach stacjonarnych wprowadzono możliwość płatności w systemie ratalnym.
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama