Jak zacząć odchudzanie?

Jak zacząć odchudzanie?

Po zimie zostało Ci parę zbędnych kilogramów? Wiosna to najlepszy czas na to, żeby zacząć odchudzanie! Poznaj 10 wskazówek, dzięki którym do lata pozbędziesz się niechcianego tłuszczyku!
Reklama
Codziennie spożywaj błonnik pokarmowy Co najmniej 30 gramów dziennie. Znajdziesz go w produktach pełnoziarnistych, orzechach, roślinach strączkowych, świeżych owocach i warzywach. Wykonuj ćwiczenia brzucha Połóż się na brzuchu, trzymaj ręce wyciągnięte prosto przed siebie. Podnieś ręce do góry i unoś na przemian jedną i drugą nogę, bez dotykania nimi do podłogi. Powtórz po 20 razy na każdą nogę. Jedz dużo awokado Owoc ten jest bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe, które zapewniają długotrwałą energię i spalanie tkanki tłuszczowej. Strzeż się soli W przypadku zażycia zbyt dużej ilości soli, musimy liczyć się z zatrzymaniem wody w organizmie i obrzękiem brzucha. Jedz więcej ryb Ryby są dobrym źródłem kwasów tłuszczowych omega-3, które wspierają utratę tłuszczu. Jedz rybę przynajmniej raz w tygodniu.
Reklama
Jedz nasiona słonecznika Są pełne tłuszczów nasyconych. Można łatwo włączyć je do swojej diety, dodając do sałatki lub do musli. Odchudzanie za pomocą odkurzania? To możliwe! Nawet to może Ci pomóc w pozbyciu się boczków. Przez odkurzanie można zyskać nie tylko czysty dom, ale także szczuplejszą talię. Unikaj alkoholu Picie zbyt dużej ilości alkoholu może zwiększać stężenie kortyzolu. Jest to hormon stresu, który sprzyja odkładaniu tłuszczu na brzuchu. Stroń od napojów słodzonych Słodkie napoje mają wiele pustych kalorii. Postaw na wodę mineralną. Aerobik, jako zabójca tłuszczu Jeśli naprawdę chcesz wypowiedzieć wojnę nadmiernym kilogramom goszczącym na Twoim brzuchu, ćwiczenia aerobowe zdecydowanie Ci w tym pomogą. Źródło zdjęcia: www.pixabay.com
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama