Liposukcja niejedno ma imię - jaki zabieg wybrać? Poznaj wskazówki specjalistów!

Liposukcja niejedno ma imię - jaki zabieg wybrać? Poznaj wskazówki specjalistów!

Przejdź do galerii zdjęć
Na kształt ciała i poziom tkanki tłuszczowej wpływa wiele czynników - od genetycznych, po środowiskowe. Duże znaczenia odgrywa tu oczywiście nasz styl życia, dieta i aktywność fizyczna. Nie zawsze jednak troska o te kilka aspektów wystarczy do uzyskania wymodelowanej sylwetki. Z pomocą przychodzi wtedy medycyna estetyczna. Poznaj zabiegi liposukcji, które polecają eksperci z Centrum DER-MED - pomóż swojemu ciału zyskać nowy wymiar!
Reklama
Nieraz ze wszystkich sił staramy się poprawić swój wygląd. Trzymamy się zdrowej diety, wykonujemy zalecane nam ćwiczenia, odpowiednio dużo śpimy i nawadniamy swój organizm - ciągle nic! Niektóre rejon naszego ciała stanowią naprawdę oporną barierę, której być może bez pomocy specjalistów nie pokonamy. Ważne jest, by odważyć się sięgnąć po taką pomoc, ponieważ ogrom starań, jakie wkładamy w swoją sylwetkę, może nieść ze sobą wiele frustracji. Tym bardziej, gdy ciężko jest zobaczyć pozytywne ich efekty. Nie dość zatem, że pojawia się bezsilność, to dodatkowo niechęć do bycia w swojej skórze ciągle rośnie - nie powinno tak być! Medycyna estetyczna ma na uwadze także właśnie trudne emocje, które wiążą się z ciałem. Nie chodzi tu bowiem tylko o efektowny wygląd, ale również o samoakceptację i idące za nią pozytywne doświadczenia.
Reklama
Jeśli masz problem ze zmniejszeniem objętości tkanki tłuszczowej, chcesz wymodelować swoją sylwetkę lub nadać wybranym partiom ciała pożądane proporcje, dowiedz się więcej o zabiegu liposukcji. Jak można ją wykonać, czym różnią się od siebie poszczególne kuracje i które z nich wydają się być najlepsze dla ciebie? Poznaj zabiegi liposukcji, które polecają eksperci z Centrum DER-MED w Krakowie: Liposukcja NIL - nutacyjna liposukcja infradźwiękowa - jest to rewolucyjny zabieg, bowiem opiera się natechnice wibracyjnej, tzw. wibroliposukcji. Jest to metoda najbezpieczniejsza, najbardziej skuteczna iniezwykle precyzyjna. Dowód? Jej zastosowanie pozwala na modelowanie nawet tak delikatnych obszarów,jak podbródek, czy okolice szyi. Świetnie sprawdza się także w przypadku pracy nad wyglądem pleców, ud,czy też kolan. Co sprawia, że jest tak doceniana przez specjalistów? Duża w tym zasługa głowicy urządzenia.
Reklama
Dziękisprężonemu powietrzu wprowadza ona kaniulę, która odsysa tłuszcz, w unikalny ruch 3D - zwany inaczejwłaśnie “nutacyjnym”. Czyni to zabieg delikatnym i bezpiecznym także dla okolicznych tkanek. Co więcej,tego typu ruch pozwala zachować gładkość leczonych obszarów, co nieraz stanowi problem podczas pracyinnymi technikami. Jest to też zabieg niemalże bezbolesny, a czas jego trwania nie przekracza dwóch godzin(wszystko zależy oczywiście od obszaru poddanego terapii). Liposukcja Body Jet - jest to innowacyjna metoda bazująca na technologii WAL. Oznacza to, iż modelowanie i usuwanie tłuszczu odbywa się przy pomocy specjalnego strumienia roztworu wodnego.
Reklama
Jest to zabieg zdecydowanie mniej inwazyjny, niż klasyczne metody liposukcji. W bezpieczny i delikatny sposób usuwa on zbędną tkankę tłuszczową, nie niszcząc przy tym znajdujących się obok tkanek. Pozwala to na znacznie szybszą regenerację, co podkreślają specjaliści z Centrum DER-MED, którzy na co dzień wykonują liposukcję Body-Jet. Co ważne, materiał usuwany przy zastosowaniu tej metody liposukcji znakomicie nadaje się do przeprowadzenia lipotransferu (podobnie, jak wcześniej opisywany zabieg - liposukcja NIL). Jest to przeszczep tkanki w inne miejsce, co pozwala w naturalny sposób wymodelować problemowe obszary. Liposukcja laserowa Sciton Pro Lipo - jest to unikalny system usuwania tkanki tłuszczowej, który jednocześnie powoduje także obkurczanie nadmiaru wiotkiej skóry.
Reklama
Jest to innowacja na skalę światowych metod laserowej liposukcji. Co istotne, jest to zabieg komfortowy, mało inwazyjny i szybki. Jest przy tym także bezpieczny, a po jego wykonaniu pacjent może od razu wrócić do codziennych aktywności. A co z efektami? Dzięki zabiegowi sylwetka staje się wymodelowana, a skóra jędrna! Pamiętaj, że każdy z tych zabiegów może być dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb. Stąd tak ważna jest profesjonalna konsultacja. Pozwoli to bowiem zadbać o ciebie holistycznie - zarówno o piękne ciało, jak i pozytywne wobec niego emocje. Chcesz wiedzieć więcej o zabiegach liposukcji, które mają sprawdzone bezpieczeństwo oraz skuteczność? Wejdź na strony krakowskiego oraz katowickiego Centrum DER-MED! Artykuł sposorowany
Reklama
Zobacz galerię zdjęć: liposukcja
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama