Jak znaleźć czas na pasje?

Urlop Niedziela, 7 lipca 2019
Oceń:
4 / 21 głosów

Człowiek bez pasji praktycznie NIE ISTNIEJE. Codziennie te same obowiązki, brak możliwości czekania na cokolwiek. Brak możliwości oddania się czemuś w stu procentach. Życie bez pasji jest smutne i często prowadzi nawet do depresji. Ale co, jeśli mamy te pasje, a nie możemy znaleźć czasu a ich realizację?

Pytanie o pasje pojawia się na każdej rozmowie o pracę

Są osoby, które mogłyby wymieniać godzinami to, co lubią i czemu się w pełni oddają. Ale niektórzy ludzie po prostu milczą. Czy Wiesz, że takie osoby zazwyczaj są automatycznie skreślane z listy potencjalnych pracowników? Człowiek bez pasji jest nudny i robi złe wrażenie.

Wszyscy mamy świadomość tego, że łatwiej jest odnaleźć czas na zainteresowania przed założeniem rodziny, przed pierwszą poważną pracą i jakimiś poważnymi zmianami w życiu. Z wiekiem jest ich coraz mniej, bo ostatecznie stwierdzamy, że i tak nie mamy czasu na nasze pasje. A my, chcemy Wam dziś pokazać, że wcale nie musi tak być. Że czas na zainteresowania można znaleźć ZAWSZE. Trzeba tylko chcieć!

Nie masz czasu na pasje, bo... nie masz czasu dla siebie? A Wiesz, dlaczego go nie masz? Tylko i wyłącznie z Twojej winy. Wystarczy, że wstaniesz godzinę wcześniej, albo wieczorem wcześniej położysz do łóżek dzieci. Wyślij je czasem z ich ojcem na plac zabaw albo pozwól im na weekend u dziadków. Jedni i drudzy będą prze szczęśliwi, a TY będziesz mogła do woli oddawać się swoim pasjom. Postaw na nie! A nie na nadrabianie zaległości i robienie porządków w szafie. Ty też musisz kiedyś naładować swój akumulator. Pozwól więc sobie na odrobinę rozrywki w najlepszym dla Ciebie wydaniu.

Źródło: pixabay.com