Masz przetłuszczające się włosy? Mamy na to sposób!

Uroda Niedziela, 14 lipca 2019
Oceń:
4 / 24 głosów

Przetłuszczające się włosy to paskudny problem. Jeżeli wystarczy im mycie raz na 24 godziny, to nie jest jeszcze tak strasznie. Ale są osoby, które powinny je myć nawet do kilku godzin po wcześniejszej pielęgnacji. Czy można coś z tym zrobić?

Przetłuszczające się włosy - jak sobie z nimi radzić?

Każdy chciałby mieć miękkie, zadbane włosy. To trochę jak nasza wizytówka. Gdy poznajemy nową osobę, zwraca ona dużą uwagę na nasz wygląd zewnętrzny. Jeśli wyglądamy czysto i schludnie, najprawdopodobniej zrobimy na niej dobre wrażenie. Ale jeśli ubranie jest zaniedbane a włosy tłuste, to możemy zostać z miejsca skreśleni.

Zdarza się tak, że przetłuszczające się włosy to nie jedyny problem. Czasami są kłopoty również z cerą. Wtedy trzeba poszukać głębszych powodów ich powstawania. Ale jeżeli chodzi tylko o włosy, warto zastosować sposoby, o których Wam dziś opowiemy. Co zatem można zrobić?

Skutecznym sposobem na przetłuszczające się włosy, jest nakładanie na nie piany z białek. Schłodzone białka ubijamy mikserem i wsmarowujemy je dokładnie we włosy. Po pół godziny spłukujemy. Warto też zaopatrzyć się w sypki puder i używać go na SAME włosy.

Źródło: pixabay.com