Masz za ciasne buty? Nie szkodzi!

Moda Niedziela, 28 lipca 2019
Oceń:
4 / 7 głosów

Nie mogłaś oprzeć się tym butom? Są tak piękne, że choćbyś miała wydać na nie połowę swojej wypłaty, i tak byś to zrobiła? Miałaś świadomość, że mogą okazać się za ciasne, bo już w sklepie nie pasowały jak ulał. Albo po prostu zamówiłaś je przez internet i nie miałaś możliwości ich przymierzyć, jednak są tak cudowne, że nie chcesz korzystać z możliwości zwrotu. Co możesz zrobić w takiej sytuacji? Jak rozciągnąć buty?

Jak rozciągnąć buty?

Możesz oddać je komuś znajomemu albo ukryć na dnie szafy i.. patrzeć na nie, gdy najdzie Cię ochota. Ale przecież nie po to je kupiłaś, prawda? No właśnie! Dlatego, zanim podejmiesz tak radykalny krok, spróbuj je najpierw rozciągnąć. W jaki sposób?

Jak rozciągnąć buty? Wyjmij z szuflady czyste skarpetki i namocz je dokładnie w wodzie, po czym nieco wyciśnij. Teraz załóż je na stopy i wsuń je w obuwie. Masz w nich chodzić przez cały dzień. Jeśli zbyt mocno Cię uwierają, to staraj się nie wybierać w tym czasie pieszych wycieczek. Po zdjęciu butów możesz wypchać je gazetami - papier wchłonie resztę wody.

Źródło: pixabay.com