jak być dobrym partnerem

Jak być dobrym partnerem?

Przejdź do galerii zdjęć
Początek każdego związku to prawdziwa sielanka. Serce bije szybciej i wybija inny niż dotychczas rytm. Priorytety nagle się zmieniają i wciąż odliczamy dni do spotkania z ukochanym. Ale po jakimś czasie wszystko wraca przecież do normy. Jak być dobrym partnerem i wytrwać w związku, który trwa już jakiś czas?
Reklama
Jak być dobrym partnerem? By związek był zgodny i trwały, nie może Was łączyć tylko chemia i dobry seks. To oczywiście bardzo ważne składowe każdej relacji partnerskiej, ale takie związki zwykle trwają krótko, lub partnerzy spotykają się wyłącznie w określonym celu. Trwały związek, można stworzyć tylko wtedy, gdy jesteście dla siebie przyjaciółmi.
Zobacz galerię zdjęć: jak być dobrym partnerem
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Czytaj więcej
Zakochana para
Większość osób zdecydowanie woli żyć w parze niż w pojedynkę. Gdy spotykamy kogoś wyjątkowego na początku bardzo dbamy o związek. Z czasem dopada nas rutyna, zdarza się więcej kłótni i nie wiadomo kiedy strony zaczynają się od siebie oddalać. Warto wprowadzić kilka nawyków, które sprawią, że wasz związek będzie szczęśliwy przez długie lata.
Jakie są przyczyny spadku libido?
Sieci społecznościowe wpłynęły na nasze życie na wiele sposobów — niektóre z nich są pozytywne a inne negatywne. Jesteśmy połączeni z większą liczbą ludzi i informowani szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki nim możemy wiedzieć, co dzieje się w życiu naszych znajomych i jak najszybciej dzielić się ważnymi chwilami. Należy jednak sobie zadać pytanie: co to zrobiło z relacjami intymnymi? Możliwe, że media społecznościowe niszczą Wasz związek i możesz nawet nie zdawać sobie z tego sprawy...
miłość
Miłość to piękne uczucie, które często pojawia się w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Chociaż badania naukowe pokazują, że żar uczuć z czasem wygasa i pojawia się smutna rutyna, istnieje kilka ciekawych sposobów na to, aby na nowo rozpalić miłość między dwojgiem kochanków. Najskuteczniejszym sposobem na to, aby pokazać komuś, że się go kocha, jest wyznanie mu miłości po raz kolejny. A to można zrobić na wiele różnych sposobów...
Reklama
Reklama
Reklama