Jak być dobrym partnerem?

Związki Piątek, 30 sierpnia 2019
Oceń:
4 / 22 głosów

Początek każdego związku to prawdziwa sielanka. Serce bije szybciej i wybija inny niż dotychczas rytm. Priorytety nagle się zmieniają i wciąż odliczamy dni do spotkania z ukochanym. Ale po jakimś czasie wszystko wraca przecież do normy. Jak być dobrym partnerem i wytrwać w związku, który trwa już jakiś czas?

Jak być dobrym partnerem?

By związek był zgodny i trwały, nie może Was łączyć tylko chemia i dobry seks. To oczywiście bardzo ważne składowe każdej relacji partnerskiej, ale takie związki zwykle trwają krótko, lub partnerzy spotykają się wyłącznie w określonym celu. Trwały związek, można stworzyć tylko wtedy, gdy jesteście dla siebie przyjaciółmi.

Jeśli chcesz być dobrym partnerem musisz pojąć, co to tak naprawdę znaczy. Dobry partner to ktoś, kto widzi w tym związku zarówno siebie, jak i tę drugą osobę. Dodatkowo dla faceta nie możesz być drugą mamusią. Na litość Boską - ile razy możesz powtarzać, by Twój partner założył sweter bo dziś jest zimno? . Troska o drugą osobę też ma swoje granice - pamiętaj o tym. Ty i on, macie wieść wspólne życie i patrzeć zawsze w tym samym kierunku. Nie masz być dla niego Superhero, która wiecznie wyciąga go z opresji nawet wtedy, gdy on wcale tego nie potrzebuje.

Źródło: pixabay.com