jak poczuć magię Świąt

Jak poczuć magię Świąt?

Przejdź do galerii zdjęć
Święta to wyjątkowy czas, kiedy mamy w końcu okazję zwrócić uwagę na to, co najważniejsze. I właśnie w tym byciu dla bliskich i z bliskimi doszukujemy się największej magii. Ale odczuwanie świątecznej atmosfery nie zawsze przychodzi nam łatwo. Co zrobić, by prawdziwie poczuć magię Świąt?
Reklama
Czym jest ta magia? Czy masz świadomość, że Święta to czas podsumowań? To nie Sylwester powinien nas skłaniać do spojrzenia na siebie przez pryzmaty ostatnich dwunastu miesięcy, a właśnie Święta. Wspominaj, marz, planuj.. Twórz magię. Święta to wyjątkowy czas! Zazwyczaj bywa tak, że jeśli nie poczuliśmy ich magii w dzieciństwie, w dorosłym życiu również nie potrafimy jej zauważyć. Ale przecież na jej odczuwanie nigdy nie jest za późno. Łatwo jest stworzyć świąteczny klimat. Zapach, smak.. To wszystko przywołuje później świąteczne wspomnienia. A może warto pomyśleć o własnej, unikatowej tradycji? I wracać do niej co roku w Święta. Tak, by ten czas oczekiwania na te dni był jeszcze przyjemniejszy. Wyloguj się w Święta Na co dzień zachowujemy się tak, jakby przyrosły nam do ręki telefony.
Reklama
Nie potrafimy obejść się bez tabletów i komputera. Praca! Tym żyjemy. A gdyby tak, chociaż na kilka dni przed Świętami zrezygnować z tej całej technologii? Jeśli masz świąteczną przerwę w pracy, nie powinnaś mieć z tym problemu. W zamian za to włącz radio i posłuchaj najpiękniejszych pastorałek. A może wymyślicie z rodziną Waszą? I od tej pory co roku będzie ona rozbrzmiewała w Waszym domu po wigilijnej kolacji? Co jeszcze możesz zrobić, żeby te Święta były prawdziwie magiczne? Przeczytaj w galerii! Zobacz też: Jak wybrać sukienkę na sylwestra? Pomysły na życzenia z okazji Sylwestra i Nowego Roku 2019 Jak pić alkohol, by nie mieć kaca? Poradnik na Sylwestra
Reklama
Zobacz galerię zdjęć: magia świąt
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama