Nowości na HBO Go - co warto obejrzeć z dziećmi?
Udostępnij Google News
Urlop

Nowości na HBO Go - co warto obejrzeć z dziećmi?

Od poniedziałku rozpoczyna się 14 dni bez szkoły. Dzieci pozostają w domach, a rodzice nie zawsze mają pomysł na to, co w tym czasie z nimi robić. Wiele osób wykupuje sobie możliwość oglądania filmów na Netflix czy też na HBO Go. My, dziś skupimy się na tej drugiej platformie i zaproponujemy Wam coś, co możecie obejrzeć razem z dziećmi.

Marcowe nowości na HBO Go - co warto obejrzeć?

Na początek proponujemy coś, co być może nie każdemu się spodoba i co jednak lepiej oglądać bez dzieci. Serial "Rodzice" to opowieść właśnie o.. rodzicach, którzy mają dwójkę dzieci. Przedstawiona tu historia jest naprawdę daleka od ideału, ale jednocześnie tak bliska wielu rodzinom. Trzeba mieć sporo dystansu by oglądać ten serial, mimo wszystko naprawdę POLECAMY.

8 Marca na HBO Go miała też premiera animacji Mirai. Ta ekranizacja dostała nominację do Oskara, a opowiada o czteroletnim chłopcu, który nie może pogodzić się z tym, że został starszym bratem. W związku z pojawieniem się na świecie jego młodszej siostrzyczki przeżywa naprawdę wiele niespodziewanych i niesamowitych przygód.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

22 marca 2020 na HBO Go zacznie być wyświetlany Spider-Man: Daleko od domu. To głośny, kinowy hit, którzy przyciągnął do kinowych sal prawdziwe tłumy. Teraz, można go obejrzeć w domowym zaciszu. Ale to nie wszystkie godne uwagi marcowe premiery. Co warto obejrzeć z dziećmi?

Źródło: filmweb
Udostępnij Google News Komentarze

Polecane dla ciebie