Filmy na Wielkanoc dla całej rodziny - co obejrzeć w te Święta?

Urlop Piątek, 10 kwietnia 2020
Oceń:
4 / 7 głosów

Tegoroczna Wielkanoc będzie inna niż wszystkie dotychczas. Ci, którzy mają przydomowy ogród, być może doświadczą przyjemności zjedzenia świątecznego śniadania na tarasie. Jednak rodziny mieszkające w blokach, nie pozwolą sobie raczej nawet na krótki spacer. To też po wielkanocnym śniadaniu, większość rodzin zasiądzie przed telewizorami w oczekiwaniu na jakiś ciekawy seans. Jakie filmy na Wielkanoc możemy polecić? Poznajcie naszą listę.

Do tej pory nie korzystaliście z TV?

Nawet jeśli tak było, to absolutnie nie ma powodu, by teraz biczować się z powodu kilku obejrzanych przez dziecko bajek. Przeżywamy bardzo trudny czas, gdy rodzice pracują na etacie w domu, a dodatkowo pełnią też rolę nauczyciela dla swoich dzieci. Warto więc czasem podsunąć swoim pociechom jakiś mądry program edukacyjny, czy rodzinny film na Wielkanoc.

Co warto obejrzeć w tym roku?

Lista filmów, na które warto zwrócić uwagę, jest naprawdę długa. W zasadzie nawet trudno będzie wybrać coś na niedzielę, ponieważ wiele propozycji będzie można zobaczyć na różnych kanałach, ale w tym samym czasie. My jednak chcemy Wam polecić takie absolutne hity, które z pewnością Was nie zawiodą.

Jeśli interesują Was rodzinne filmy na Wielkanoc to warto skorzystać z dwóch propozycji o.. WIEWIÓRKACH. Pierwsza, to Alvin i wiewiórki 2. Możecie zobaczyć ten film na TVP 2 o godzinie 8:55. Jeśli jeszcze nie znacie tych sympatycznych wiewiórek, musicie to zmienić. Z pewnością się w nich zakochacie. Drugi film : Gang Wiewióra, będzie emitowany na Polsacie, niestety zacznie się o 0:30, to też będziecie zmuszeni wybrać, na który seans rodzinny się zdecydować. Na Polsacie za to, o godzinie 11:45, będzie można obejrzeć kultowy już film pod tytułem: Piotruś Królik. Godzina 13:45 to na Polsacie czas na Shreka Forever, natomiast TVN ( o 15:50) wyemituje Kopciuszka. Nie zabraknie też Gnomeo i Julii, czy Harrego Pottera. Jak widzicie niedziela Wielkanocna to prawdziwa gratka telewizyjna dla naszych pociech.

Źródło: pl.freepik.com