Na czym można zarobić w internecie w czasach pandemii?
Udostępnij Google News
Finanse

Na czym można zarobić w internecie w czasach pandemii?

Od początku krajowej kwarantanny wiele firm upadło. Zamykają się szczególnie te przedsiębiorstwa, które były jedno czy dwuosobowe. Salony fryzjerskie, kosmetyczne, sklepy odzieżowe a galeriach handlowych. Tym firmom nie wolno funkcjonować, a żyć przecież za coś trzeba, to też przedsiębiorcy szukają nowych sposobów na zarabianie pieniędzy, a my mamy dziś dla Was kilka pomysłów.

Jeśli możesz, przenieś biznes do internetu

To chyba najprostsza z możliwych opcji. Od wielu lat powtarza się, jak ważne jest to, by działać wielopoziomowo. Zatem jeśli prowadzisz sklep stacjonarny, prowadź także profil na facebooku czy Instagramie. Dzięki temu Twoi klienci będą mieli okazję dowiedzieć się o wszelkich nowościach, a Ty nie stracisz z nimi kontaktu w sytuacji takiej, jak ta teraz.

Załóż sklep internetowy

Jeżeli masz to szczęście, że Twoi klienci są z Tobą na facebooku czy instagramie, warto albo sprzedawać swoje produkty poprzez profil na fb, albo założyć specjalnie w tym celu sklep internetowy. Wprawny informatyk zrobi to w ciągu jednego dnia, a Ty nie będziesz musiała myśleć o zamykaniu działalności. Co jeszcze możesz zrobić, by przetrwać ten trudny czas?

Źródło: pl.freepik.com
Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie