Zostało mało czasu… A to może być najlepszy prezent na Święta!

Zostało mało czasu… A to może być najlepszy prezent na Święta!

Święta zbliżają się wielkimi krokami… Pewnie jak co roku masz problem z wybraniem odpowiedniego prezentu pod choinkę. Wiesz jak to jest dostać coś nietrafionego i nie chcesz zrobić tego swoim bliskim!
Reklama

Możesz wyróżnić się ze swoim prezentem. Wręczyć coś co wywoła szczery uśmiech na czyjejś twarzy. To nie będzie podarunek, który zostanie rzucony w kąt i zapomniany, to szansa na poprawę samopoczucia, zwiększenia pewności siebie i polepszenia swojego życia!

Karta podarunkowa Laser Delux z wyjątkowym dodatkiem!

Wiemy, że wygląd odgrywa ważną rolę w życiu każdego z nas. Lubimy podobać się sobie i innym. Teraz masz możliwość wręczenia bliskiej osobie wyjątkowej karty podarunkowej w przepięknej torebce. Z pewnością będzie się pięknie prezentować pod choinka.

Decydując się na zakup naszej karty dostaniesz wyjątkowy dodatek ! Do każdej wydanej kwoty doliczy do Twojej karty 20% jej wartości.Jak to wygląda w praktyce? Jeżeli dokonasz zakupu karty za 500zł to będziesz mieć do wykorzystania 600 zł

Reklama

Jak najlepiej wykorzystać kartę Laser Delux!

Wiesz już, że będzie to najlepszy prezent na Święta ale pewnie zastanawiasz się jak najlepiej wypisać zakupiona kartę. Masz dwie możliwości

  1. Karta Laser Delux wypisana na konkretną kwotę - to bezpieczna opcja ponieważ osoby, która otrzyma od Ciebie taki podarunek będzie mogła sama zdecydować, na co wykorzysta kartę

  1. Karta Laser Delux na konkretny zabieg - to świetna okazja, żeby spełnić marzenie, o którym wiesz od dawna. Może bliska Ci osoba wspominała o tym, że chciałaby wykonać zabieg depilacji laserowej, mezoterapii igłowej albo endermologii? Wtedy warto wręczyć właśnie tak wypisaną kartę Laser Delux!
torba-i-karta_720

Jakie zabiegi najczęściej wybierają klienci?

Flagowym zabiegiem naszej firmy jest zabieg depilacji laserowej. Tysiące Kobiet miało już okazję depilować się w naszych salonach Laser Delux a teraz mogą cieszyć się idealnie gładką skórą.

Reklama

Depilacja laserowa wykonana laserem diodowym Light Sheer Duet jest bezbolesna! Dodatkowo stosujemy mapowanie ciała w trakcie wykonywania zabiegu właśnie po to, aby był on jak najbardziej precyzyjny. W rezultacie po skończonej serii jesteś w stanie usunąć niemal całe owłosienie z dowolnej części ciała!

W swojej ofercie mamy także inne zabiegi na ciało i twarz m.in. mezoterapię igłową, zabiegi Dermapen, karboksyterapię, zabiegi laserowe na blizny i przebarwienia i wiele innych! endermologię

Pamiętaj, że dodatkowe 20% na karcie podarunkowej otrzymasz w dniach od 1.12. do 24.12.2020. Nie pozwól na to, żeby inni wykupili ją przed Tobą!

Reklama
Artykuł sponsorowany
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama