Jakie filmy wybrać na wieczór we dwoje?
Udostępnij Google News
Związki

Jakie filmy wybrać na wieczór we dwoje?

Macie ochotę na spokojny odpoczynek w domu? Oderwijcie się na chwilę od codziennych obowiązków i zorganizujcie sobie wieczór filmowy dla dwojga. Taka randka to doskonały sposób na wspólny relaks i poświęcenie czasu swojemu partnerowi lub partnerce. Oto lista kilku ponadczasowych dzieł kinematografii, które idealnie sprawdzą się na romantyczny seans we dwoje.

„Kochanek królowej”

Kochanek królowej to melodramat opisujący prawdziwą historię romansu królowej Karoliny Matyldy Hanowerskiej, żony duńskiego króla Chrystiana VII, z politykiem Johannem Friedrichem Struenseem. Zakończenia tej intrygi oczywiście zdradzać nie będziemy. Wspomnimy jedynie o fascynującym klimacie epoki, znakomitej grze aktorskiej i pieczołowicie zrekonstruowanych strojach.

„Dobry rok”

To film w reżyserii Ridleya Scotta. Film z lekką fabułą, która łączy ze sobą elementy dramatu, komedii romantycznej oraz akcenty filmu obyczajowego. Opowieść uświadamia nam, że każdy pod wpływem impulsu lub stosownej sytuacji może przejść przemianę, przewartościować swoje życie i docenić drobne, niezauważalne dotąd przyjemności.

Film warto zobaczyć ze względu na uroki Prowansji i świetną grę aktorską Russela Crowe'a.

„Notting Hill”

Hit z udziałem dwóch gwiazd kina amerykańskiego – Julii Roberts i Hugh Granta. Jest to prawdziwa gratka dla kinomaniaków. Fabuła opowiada historię samotnego, rozwiedzionego antykwariusza, który na swej drodze spotyka sławną aktorkę.

Film jest niezwykle lekką i zabawną komedią, która z pewnością przypadnie do gustu szerszej publiczności.

"9 i pół tygodnia"

Na filmowy wieczór we dwoje możecie wybrać także coś nieco bardziej pikantnego. Świetnym pomysłem będzie m.in. „9 i pół tygodnia”. Fabułę stanowi historia Elizabeth – atrakcyjnej rozwódki granej przez Kim Basinger - i maklera Johna (Mickey Rourke). Bohaterów łączy płomienny romans. Szybko przekraczają oni ogólnie przyjęte granice w poszukiwaniu prawdziwej rozkoszy.

Ten ponadczasowy erotyk z 1986 roku nadal cieszy się dużym zainteresowaniem i może wywołać wypieki na twarzy. Taki seans to doskonały wstęp dla  gorącej randki w sypialni. Kto wie, może film zainspiruje Was nawet by sięgnąć po wysokiej jakości gadżety erotyczne.

Takie zabawki pozwolą Wam spełnić najskrytsze marzenia partnera. Warto pamiętać, by w poszukiwaniu tego typu produktów wybierać wyłącznie sprawdzone i dyskretne sklepy, takie jak Easytoys.

Pasjonujące kino akcji

Klasyczne komedie romantyczne nieco Was nudzą?  Kolejne nasze pozycje do obejrzenia we dwoje to dość nietypowe pozycje, bo z gatunku kina akcji. Polecamy „Mission: Impossible” –serię filmów opowiadających o agentach tajnej jednostki do zadań specjalnych. Dowódcą elitarnej jednostki jest Ethan Hunt, który z pomocą swojego zespołu rozwiązuje niezwykle zawikłane sprawy zagrażające światowemu bezpieczeństwu. Dynamiczne i brawurowe sceny akcji sprawiają, że filmy ogląda się z zapartym tchem.

Innym filmem w podobnym klimacie jest „Tożsamość Bourne'a”. To spektakularny film akcji, który przedstawia przygody Jamesa Bourne'a, specjalnie wyszkolonego agenta do spraw specjalnych w CIA. Główny bohater traci pamięć w wyniku wypadku, co uniemożliwia mu samoidentyfikację i określenie własnej przynależności społecznej. Po wielu zagrażających jego życiu przygodach zaczyna przypominać sobie fragmenty własnych przeżyć i dochodzi do wniosku, że na pewno nie należą one do przeciętnego człowieka.

Film jest bardzo dynamiczny. Zwrot akcji w każdej scenie  jest nieoczekiwany i szybki, a grający aktorzy świetnie wywiązują się ze swoich ról. „Tożsamość Bourne'a” to idealna propozycja na wieczór filmowy we dwoje.

 „Jak zostać kotem?”

Ten niezwykle zabawny film opowiada o zapracowanym biznesmenie, który nie ma czasu dla rodziny. Za jego uwagą szczególnie tęskni mała córeczka. Pewnego dnia, w niezwykłych okolicznościach, przenosi się umysłem w ciało kota. Ta niecodzienna sytuacja uzmysławia mu, że osiągnięty sukces zawodowy nie może zastąpić mu życia rodzinnego...

Odtwórcą głównej roli jest Kevin Spacey, gwiazda kina amerykańskiego. Ta lekka i przyjemna komedia z pewnością wprawi każdego w dobry humor.

„Czego pragną kobiety?”

Mel Gibson, grający rolę niepoprawnego kobieciarza i szowinisty, doświadcza czegoś, co niespodziewanie zmienia jego życie. W wyniku wypadku otrzymuje dar słyszenia myśli kobiet.

Film, mimo gwiazdorskiej obsady, nie jest oczywiście arcydziełem najwyższych lotów. Przypadnie jednak do gustu wielbicielom lekkiego kina. Doskonale sprawdzi się jako komedia dla dwojga, podczas której można podyskutować o męskich i kobiecych punktach widzenia.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie