Jak wybrać idealny piórnik?

Jak wybrać idealny piórnik?

Niezbędnym przedmiotem, który stanowi podstawę jeśli chodzi o przybory szkolne jest piórnik. Uniwersalny, czy do "zadań specjalnych" towarzyszy już na samym początku edukacji, od przedszkola aż po studia. Jak wybrać odpowiedni? Który będzie praktyczny, a który modny? A może da się połączyć te dwie cechy w jednym?
Reklama

Piórnik szkolny

Uniwersalny szkolny piórnik ma wiele zastosowań. Oprócz tych podstawowych, czyli do przechowywania przyborów szkolnych, może stanowić doskonałą kosmetyczkę, czy podręczny pojemnik do magazynowania gadżetów, a będzie to doskonale wszystkim znany piórnik saszetka. Szkolna wyprawka to przede wszystkim plecaki do szkoły i właśnie wygodne piórniki szkolne. Jaki będzie ten najlepszy? Czy u dziecka najlepiej sprawdzi się piórnik na zamek błyskawiczny? Każdy dostępny piórnik ma swoje mocne jak i słabe strony. Wszystko zależeć będzie od jego przeznaczenia. Czy korzystać ma z niego przedszkolak zachwycony Angry Birds, Barbie, Frozen, czy może licealista dla którego atrakcyjne piórniki młodzieżowe, to te w formie tuby z nadrukiem ulubionej trylogii Star Wars? Nadruk oraz widniejący na piórniku motyw zależy przede wszystkim od gustu właściciela, a co z wygodą w użytkowaniu?

Wygodne piórniki szkolne

Odpowiedni piórnik szkolny, to przede wszystkim wygodny piórnik. I tak jego użyteczność będzie różna, w zależności od wieku, naszych oczekiwań i od potrzeb. Trudno wyobrazić sobie piórnik dla dziecka w wieku szkolnym, który nie będzie mieć odpowiedniego zapasu miejsca. Dlatego jednym z popularniejszych stanie się ten z planem lekcji i tabliczką mnożenia. Jeśli chodzi o kwestie estetyczne, najczęściej wybierane są piórniki z motywem zwierząt. Nadal pies, czy kotek to marzenie niejednego ucznia, który swoje długopisy i kredki chciałby nosić w ładnym piórniku.
Reklama
Dla nieco starszych, a nawet i studentów, czy osób potrzebujących w swojej pracy tradycyjne akcesoria piśmiennicze, sprawdzać się będą piórniki kosmetyczki. Nie trzeba w nich utrzymywać już takiego porządku jak w tych polecanych dzieciom, ale i też przedmioty, które w nich będziemy przechowywać są nieco inne. Dla niektórych piórnik kosmetyczka to idealne, bezpieczne miejsce na telefon. Każdy z dostępnych piórników jest wyprodukowany w taki sposób, aby być jak najlżejszy dla swojego użytkownika. To bardzo istotne kiedy ma służyć naprawdę małemu użytkownikowi, który oprócz samego piórnika ma jeszcze kilka rzeczy do przeniesienia w plecaku.

Piórnik dwukomorowy i piórniki trzykomorowe

Reklama
Piórniki dwukomorowe to te, które pomieszczą w sobie naprawdę wiele niezbędnych akcesoriów piśmienniczych, które codziennie nosić do szkoły będzie nasze dziecko. Dla tych, które mają przyborów szczególnie dużo, idealnie nadawać się będą piórniki nawet trzykomorowe! Te ostatnie pomieszczą w sobie, dokładnie uporządkowane zarówno akcesoria do pisania, jak i kredki oraz flamastry, ale również w bezpieczny sposób pomogą przechowywać pomoce szkolne takie jak cyrkiel, linijka, ekierka. Wykonane z wysokiej jakości poliestru staną się bezpieczne zarówno dla samych przedmiotów jak i dziecka narażonego na skaleczenia ostrymi elementami pomocy szkolnych. Każdy doskonale wie jakie spustoszenie może zdziałać niezabezpieczona igła od cyrkla, stąd im młodszy uczeń, tym ważniejsze aby przenoszenie rzeczy odbywało się w sposób bezpieczny.
Reklama
Dlatego też materiał z jakiego wykonany jest piórnik, musi być odpowiednio mocny, zaopatrzony w dobrej jakości zamki błyskawiczne. Wygodny i estetyczny piórnik spełni oczekiwania każdego kto nie wyobraża sobie szkoły. a nawet domowego biurka bez przedmiotu, który pozwoli utrzymać zarówno porządek jak i nerwy na wodze podczas szukania tego co aktualnie jest nam potrzebne - ołówek, długopis, linijka. Ogromny wybór jak i dopasowanie do wieku użytkownika to odpowiedź na zainteresowania nie tylko dziecka, ale i nawet dla osób dorosłych.
Reklama
Artykuł sponsorowany
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama