Czy warto zainwestować w podgrzewacz do butelek? Sprawdź!
Udostępnij Google News
Dziecko

Czy warto zainwestować w podgrzewacz do butelek? Sprawdź!

Podgrzewacze do butelek to ulepszona wersja garnka. Jedno proste urządzenie, a znika ci masa problemów. Zyskujesz na tym nie tylko większy komfort, ale i wygodę. Jaki podgrzewacz do butelek będzie najlepszy? Czym kierować się podczas wyboru? Ile kosztuje taki sprzęt? Odpowiadamy!

Jak działa podgrzewacz do butelek?

Lata temu podgrzewacze do butelek nie istniały. Nasze mamy czy babcie musiały po prostu pokarm podgrzewać w garnku, a następnie przelewać do butelki czy kubka. Warto pamiętać, że taki podgrzewacz to spore ułatwienie. Nie służy on jednak tylko do podgrzania mleka matki, ale także i słoiczków, warzyw czy nawet możesz przy jego pomocy ugotować coś na parze. Tak naprawdę w zależności od modelu, na który się zdecydujesz, masz do wyboru wiele różnych funkcji.

Zastanawiasz się, jak działa podgrzewacz do butelek? Wszystko zależy od danego modelu. Weźmy pod lupę inteligentne podgrzewacze do butelek 4 w 1 marki Lovi dostępne np. w sklepie internetowym BabyBoom. Cena takiego sprzętu to około 230 złotych. W zamian za to nie tylko równomiernie podgrzejesz pokarm, ale i utrzymasz odpowiednią temperaturę nawet do 10 godzin, rozmrozisz pokarm czy wyparzysz butelki i akcesoria do nich. Ma on aż trzy różne tryby: hot, butelka oraz obiadek. Dopasuj tryb do posiłku malucha. Dodatkowo w zestawie otrzymasz miarkę i koszyczek na słoiki.

Inteligentny podgrzewacz do butelek 4 w 1 Lovi

Jak używać podgrzewacza do butelek?

Mechanizm działania podgrzewaczy jest bardzo prosty. Jeśli mówimy o standardowej wersji urządzenia, wystarczy, że umieścisz butelkę w odpowiednim miejscu, podłączysz cały gadżet do prądu, a następnie uruchomisz go. Oczywiście niektóre sprzęty, jak np. wyżej wymieniony inteligentny podgrzewacz marki Lovi, mają dodatkowe funkcje. Nie przejmuj się - przy zakupie na pewno dostaniesz nie tylko pudełko, ale i instrukcję, która wyjaśni ci wszystko po kolei.

Prawie wszystkie podgrzewacze do butelek posiadają już opcję utrzymania odpowiedniej temperatury, ale niektóre sprzęty można dodatkowo zaprogramować tak, aby samoistnie włączyły się o określonej godzinie. Jednocześnie w twojej kuchni może parzyć się pyszna kawa dla ciebie, jak i podgrzewać się mleko dla twojego dziecka. To się dopiero nazywa udany poranek!

Podgrzewacz do butelek - czy warto posiadać taki sprzęt?

Podgrzewacz do butelek - czy jest on ci potrzebny? Cóż, wszystko zależy od ciebie. Cena, jak za tak uniwersalny sprzęt nie jest aż taka wysoka. Oczywiście rozumiemy jednak, że dodatkowe 200 czy 300 złotych podczas kompletowania wyprawki dla maluszka to z pewnością nie lada wyzwanie dla niektórych przyszłych rodziców. Szukaj więc sprzętu, który nie tylko mieści się w twoim budżecie, ale i takiego, który jest kompatybilny z innymi akcesoriami. Podgrzewacze do butelek powinny pasować także do laktatora i oczywiście samych butelek. Zwróć na to szczególną uwagę, zanim klikniesz "zapłać".

Oczywiście nie jest to gadżet, bez którego nie da się żyć czy odpowiednio karmić dziecka, jednak w tym wypadku płacisz stosunkowo niewielką cenę, a zyskujesz bezcenny czas. Nie musisz stać nad garnkiem i sprawdzać termometrem temperatury, omija cię przelewanie posiłków, a także i mycie naczyń. W końcu nikt nie lubi myć naczyń, prawda? Skoro i tak musisz umyć butelkę, to po co dokładać sobie dodatkowej pracy? Możesz przecież kupić sprzęt, który nie tylko podgrzeje pokarm, ale i wysterylizuje ci butelkę i smoczek. To już dwukrotna oszczędność na płynie do naczyń i twoich dłoniach. Decyzja jednak należy do ciebie. Naszym zdaniem jest to absolutny hit!

Artykuł sponsorowany

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie