Prezent, czapka mikołaja, bombka, gałąź choinki , zegarek i piernikowy ludzik.

Co kupić wychowawczyni na mikołaja? 11 sprawdzonych pomysłów

Niedługo mikołajki, czas obdarowywania innych prezentami. Wybór odpowiedniego upominku spędza sen z powiek niejednej osobie. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy w grę wchodzi podarunek dla nauczycielki, najczęściej wychowawczyni klasy. Można postawić na klasykę bądź śmieszne gadżety, ewentualnie jakieś łakocie. Trzeba mieć jednak kilka pomysłów, z których wybierze się coś najlepszego. Nie wiesz co kupić wychowawczyni na mikołaja? Sprawdź nasze propozycje!
Reklama

Prezenty na mikołajki — lista 11 upominków

Dobrze chociaż trochę orientować się w tym, co nauczycielka lubi. Pije kawę, czy herbatę? Je słodycze? Prowadzi zdrowy tryb życia? Jest sentymentalna, czy praktyczna i rzeczowa? Od tego zależy to, co da się jej w prezencie na mikołaja.
 1. Kubek z napisem — to może być coś śmiesznego bądź przeciwnie, wzruszającego. Warto odwołać się w napisie do jakiś konkretnych sytuacji, które miały miejsce.
 2. Kubek termiczny — przyda się, jeśli wychowawczyni nigdy nie ma czasu wypić swojego napoju w spokoju.
 3. Ramka ze zdjęciem — przede wszystkim chodzi oczywiście o fotografię. Najlepiej, żeby była na niej cała klasa.
 4. Foto-książka albo album ze zdjęciami — fotografie powinny być związane ze szkołą i uczniami, stanowić dla nauczycielki piękne wspomnienie.
 5. Czekoladki — klasyka, ale sprawdzona klasyka. Słodkości prawie zawsze się sprawdzą.
 6. Kawa albo herbata — w zależności od tego, co nauczycielka pije, można jej podarować piękny zestaw upominkowy z ulubionym napojem.
 7. Butelka na wodę — w pracy pedagoga częste nawilżanie gardła wodą, to podstawa. Taka butelka to bardzo praktyczne, ale i ekologiczne rozwiązanie.
 8. Szalik bądź apaszka — w zależności od stylu wychowawczyni może być to coś eleganckiego albo bardziej szalonego. Jest wiele różnych wzorów i kolorów.
 9. Materiałowa torba z nadrukiem — nauczyciele muszą nosić przy sobie dużo różnych papierów i książek, taki prezent będzie bardzo przydatny.
 10. Organizer — taki notatnik na pewno będzie pomocny w pracy i ułatwi wychowawczyni organizację, na jej głowie jest dużo spraw.
 11. Długopis — może być śmieszny albo klasyczny. Wszystko zależy od upodobań nauczycielki.
Prezent obwiązany kokardą na tle świątecznych lampek.

Prezenty na mikołaja dla wychowawczyni — kilka rad

Prezent nie może być ani zbyt drogi, ani intymny.
Reklama
Przy jego wybieraniu, trzeba wykazać się taktem. Nie należy kupować czekoladek osobie z nadwagą. Odpadają kosmetyki typu mydło czy dezodorant (ktoś może uznać to za przytyk do swojej higieny).
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama