Prezent świąteczny, obok bombki choinkowe i łańcuch.

9 wyjątkowych prezentów na mikołaja dla dziewczyny. Zaskocz ją w tym roku!

Mikołajki to świąteczny, radosny czas, kiedy myślimy o bliskich i staramy się sprawić im przyjemność upominkami. Grudzień staje się coraz bardziej magiczny, migoczą porozwieszane wszędzie lampki. Powietrze pachnie mandarynami i pierniczkami, pełno jest gwiazdkowych symboli. Ludzie prześcigają się w wymyślaniu, co można podarować drugiej osobie. Widać to zwłaszcza wśród par. A Ty masz już prezent na mikołaja dla dziewczyny? Jeśli nie, koniecznie sprawdź naszą listę!

Prezenty na mikołajki dla dziewczyny - 9 propozycji

Kosmetyki, perfumy a może bielizna... jest tyle możliwości... Nie wiesz co kupić dziewczynie? Jaki prezent na mikołaja będzie najlepszy? Zobacz przygotowaną przez nas listę! Na pewno coś wybierzesz!
  1. Bransoletka z grawerem — napis koniecznie musi być od serca, coś wyjątkowego i najlepiej zrozumiałego tylko dla was. Pokaż jej, że wybrałeś specjalny upominek.
  2. Koronkowa bielizna — wybierz coś niepowtarzalnego, jedynego w swoim rodzaju. Poszukaj jakiś unikatowych kompletów. Warto rozejrzeć się wśród dzieł rękodzielników. Taka bielizna cenowo nie odbiega od tej z lepszych sklepów, a jest wyjątkowa.
  3. Etui na telefon — na pewno wiesz, jaki smartfon ma Twoja dziewczyna. Wybierz dla niej jakiś pokrowiec, który będzie o Tobie przypominał.
  4. Śmieszna piżama z nadrukiem — nie zawsze trzeba być poważnym, warto czasem postawić na coś luźniejszego, zwłaszcza jeśli jest się w związku.
  5. Fotoksiążka z waszymi wspólnymi zdjęciami — taki upominek na pewno ją wzruszy i ucieszy. Personalizowane rzeczy są jedyne w swoim rodzaju. Naprawdę warto dawać prezenty, które zatrzymują wspomnienia.
  6. Voucher na masaż — podaruj jej odrobinę przyjemności i relaksu. Twoja dziewczyna z pewnością doceni taki nietypowy podarunek.
  7. Kosz z winem i słodyczami — coś, czemu ciężko się oprzeć. Pięknie zapakowany zestaw jest idealnym i dość uniwersalnym upominkiem.
  8. Kubek — jeśli Twoja dziewczyna lubi pić kawę lub herbatę koniecznie sprezentuj jej jakiś wyjątkowy kubek ze specjalnym, pasującym do niej napisem.
  9. Szalik — puchaty, ciepły, idealny, żeby się nim otulić w mroźne, grudniowe dni.
Prezenty na mikołajki.
Canva

Prezenty na mikołaja — warto pamiętać

Staraj się, żeby rzeczy, które dajesz dziewczynie, były niepowtarzalne. Jeśli podarowałeś już mamie czy siostrze szalik, partnerce daj coś innego. Niech widzi, że jest dla Ciebie odrębną jednostką, kimś wyjątkowym. Zwracaj też uwagę na to, co Twoja dziewczyna mówi i robi. Jeśli jest na diecie, nie dawaj jej słodyczy. Nie lubi i nie nosi biżuterii? Zrezygnuj z bransoletki.
Udostępnij artykuł