3 rzeczy, które o Tobie mówi Twoja odzież
Udostępnij Google News
Moda

3 rzeczy, które o Tobie mówi Twoja odzież

Odzież mówi bardzo dużo o swojej właścicielce. Jeśli masz same dresy albo wręcz przeciwnie – tylko uniformy do pracy, to nie najlepiej świadczy o Tobie. Zajrzyj więc do szaf i szuflad i zobacz, co się tam kryje.

  1. Bielizna

Bielizna to najbardziej intymna część ubrań. Z tego, co kryje się w szufladzie możesz sporo wyczytać o swojej kobiecości. Jeśli masz tam głównie nowe, eleganckie, koronkowe majtki i staniki od razu widać, że akceptujesz siebie jako kobietę. Chcesz stale być uwodzicielska i seksowna, co Ci się chwali. Jeśli większość Twojej bielizny to nie najnowsze, proste, bawełniane stroje – wygląda na to, że już nie tak bardzo zależy Ci na swojej intymności. Przywykłaś do tego, co jest i nie czujesz potrzeby ukazywania się jako kobieta seksowna i atrakcyjna.

  1. Kolory odzieży

Dziś w sklepach można kupić ubrania we wszystkich kolorach tęczy. Pełno jest barwnych bluzek, sukienek, spodni  i dodatków. Każdy może wybierać w nich to, co mu się podoba. Zajrzyj do swojej szafki i sprawdź jakie kolory się tam znajdują. Jeśli większość ubrań masz w jednym kolorze np. niebieskim w różnych odcieniach – oznacza to, że cenisz sobie spokój i bezpieczeństwo w swoim życiu. To cechy, które sprawiają, że życie staje się przewidywalne. Z drugiej jednak strony jednorodna kolorystyka ubrań świadczy też o strachu przed wprowadzaniem zmian. Może warto przełamać się i wybrać odzież lub dodatki w całkiem nowych kolorach? Może to czas, abyś przestała bać się nowych rzeczy i spróbowała zmienić nie tylko kolory ubrań, ale również swoje stałe przyzwyczajenia.

  1. Kto wybiera Twoją odzież?

Przeglądając swoje ubrania zastanów się, kto wybiera Twoją odzież. Nie chodzi tu dokładnie o to, kto Ci ją kupuje, ale raczej – kto ma wpływ na jej wybór. Zastanów się czy 10 par szpilek kupiłaś dlatego, że lubisz je nosić czy może Twój ukochany mężczyzna lubi jak je masz na nogach? Podobnie z tymi dziesiątkami podobnych spodni czy sukienek – kupujesz je bo taki masz styl czy mama, siostra, koleżanka czy przyjaciel zasugerowali Ci, że są dla Ciebie najlepsze?  Jeśli odzież jaką kupujesz jest Twoim wyborem to oznacza, że potrafisz podejmować trafne i samodzielne decyzje. Jeśli na wybór stroju mają wpływ osoby trzecie – masz skłonności do poszukiwania wsparcia i porady u osób bliskich. Żadna z tych możliwości nie jest zła, niemniej jednak dobrze jest znać swoje skłonności i umieć je odpowiednio zinterpretować.

Odzież to część naszego codziennego życia. Często nie zastanawiamy się nad tym, co znajduje się w naszych szafach i szufladach. Kupujemy kolejne ubrania nie zawsze zdając sobie w pełni sprawę  z tego, dlaczego to robimy. Czasami warto stanąć przed otwartą szafą i dokładnie zapoznać się z jej zawartością.

Udostępnij Google News Komentarze

Polecane dla ciebie