Wygodne, zakryte buty na wiosenne wypady - letnia odsłona martensów i sztybletów
Udostępnij Google News
Moda

Wygodne, zakryte buty na wiosenne wypady - letnia odsłona martensów i sztybletów

Kiedy poczujemy wiosnę, zabieramy się za zmianę obuwia. Jeżeli chcesz wycelować w najbardziej stylowe egzemplarze, dzięki którym będziesz mogła cieszyć się jednocześnie z wygody, komfortu i jakości - przyjrzyj się dokładnie legendarnym martensom oraz niesamowicie modnym sztybletom! Dzięki nim pokonanie nawet dłuższych dystansów pieszo, nie będzie żadnym problemem.

Martensy

Martensy idealnie sprawdzą się podczas kapryśnej wiosny, a zwłaszcza wtedy, kiedy jest obfita w deszcz. Jest to rodzaj bardzo komfortowego obuwia. Posiada ono gumową podeszwę z powietrzną poduszką, co jest niezwykle istotne dla formy i zdrowia naszych stóp. Martensy sięgają za kostkę, co powoduje, że stopa jest dobrze usztywniona i zabezpieczona przed ewentualnymi urazami. Jednak ostatnimi czasy możemy zaobserwować stuningowane egzemplarze, sięgające do a nawet przed kostkę. Idealnie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju wypadach czy to do lasu, czy też po prostu po nierównym terenie. Co ciekawe, w tym roku buty te skończyły 56 lat. Jaki jest powód ich ciągłej popularności? Przede wszystkim niesamowita wygoda oraz niezawodna wytrzymałość. Co bardzo istotne, martensy stoją ponad wszelkimi subkulturowymi podziałami.

Sztyblety

Sztyblety to kolejny rodzaj obuwia, który warto zakupić wraz z nadejściem wiosny. Są to klasyczne buty, wyposażone w gumkę po bocznej stronie obuwia. Kiedyś wykorzystywane były tylko i wyłącznie do jazdy konnej. Teraz nadeszły wielkie zmiany! Sztyblety są świetnym dodatkiem do praktycznie każdej stylizacji. Zawdzięczają to swojej klasycznej sylwetce, która świetnie komponuje się zarówno ze spodniami, jak i z sukienką. Nałożymy je do eleganckiej jak i bardziej casualowej stylizacji. Ich ogromnym plusem jest wygoda. Dzięki bocznym gumkom, nasza stopa ma możliwość oddechu, przez co nie męczy się tak szybko. Długość ponad kostkę chroni nogi przed niepotrzebnymi otarciami, prze co nasze stopy będą wyglądać zdrowo nawet po dłuższej wyprawie. Sztyblety zostały ogłoszone trendem tej wiosny!

Źródło zdjęć: www.pinterest.com

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie