3 domowe sposoby, dzięki którym przywitasz lato bez cellulitu
Udostępnij Google News
Uroda

3 domowe sposoby, dzięki którym przywitasz lato bez cellulitu

Ćwicz i nawadniaj organizm

Większość z nas zmaga lub zmagała się z cellulitem. Jeśli ten problem pojawił się i u Ciebie, prędko się nim zajmij, ponieważ lato, plaża i bikini już pukają do naszych drzwi! Oto 3 sprawdzone sposoby, dzięki którym przywitasz lato bez cellulitu!

Regularne ćwiczenia pozwolą Ci pozbyć się niechcianej skórki pomarańczowej. Rowerek, ćwiczenia wymagające napinania pośladków, bieganie, orbitek... Nie dość, że wysmuklisz całe swoje ciało, to także zredukujesz cellulit. Pamiętaj też o regularnym nawadnianiu organizmu, dzięki czemu pozbędziesz się z niego toksyn. 2 litry wody dziennie to absolutne minimum!

Kąpiele i prysznice

Jeżeli stawiasz na kąpiele w wannie, dodaj do wody olejki eteryczne o działaniu wyszczuplającym. Przede wszystkim warto postawić na olejki cytrusowe. Jeśli jednak wybierasz prysznic, wykonuj pod nim masaż wodny. Na przemian traktuj swoje ciało zimną i gorącą wodą.

Naturalne peelingi

Pobudźmy naszą skórę! W tym celu należy wykonywać delikatne, naturalne peelingi. Najlepszym pomysłem będzie przygotowanie ich samodzielnie. Sposób przygotowania: ulubiony żel pod prysznic, fusy z kawy mielonej, ulubiony olejek eteryczny, sok z cytryny oraz cynamon. Należy wykonywać go do 3 razy w tygodniu, nakładając na zajęte cellulitem miejsca.

Źródło zdjęć: www.fotolia.com

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie