Futro w nowej odsłonie
Udostępnij Google News
Dom i ogród

Futro w nowej odsłonie

Futro do tej pory znajdowało swoje miejsce głównie na pokazach mody, jednak dziś zeszło z wybiegów prosto do naszych mieszkań. W tym sezonie super modne stały się dodatki z różnego rodzaju futra, zarówno naturalnego jak i sztucznego. W sklepach jest mnóstwo futrzanych przedmiotów do wyboru, zobacz, czym możesz przyozdobić swoje mieszkanie, aby stało się modne, wygodne i niesłychanie miękkie.

Owcze futro na podłodze

Można by powiedzieć, że to już było – i rzeczywiście. Jednak po długiej nieobecności powrót futer jest bardzo spektakularny. Dziś hitem jest owcza skóra rozciągnięta na podłodze. Dla osób ceniących sobie naturalne dodatki są specjalnie przygotowane skóry owiec, zaś zwolennikom Eko dekoratorzy wnętrz proponują sztuczne zamienniki skór.

Włochata poduszka

Kolejnym hitem ostatniego sezon stały się poduszki z futerka. Najczęściej pojawiają się one w nowoczesnych wnętrzach, gdzie długie sztuczne włosie w różnorodnych barwach, ma za zadanie nadać nieco przytulności i miękkości bardzo prostym meblom. Trzeba przyznać, że taki wybieg doskonale się sprawdza. Dzięki kilku włochatym poduszkom leżącym na sofie czy fotelu surowe wnętrze staje się bardziej przyjazne.

Miękka narzuta

Do wnętrz urządzonych w klasycznym stylu dekoratorzy proponują miękkie kapy i narzuty, które swoją fakturą i kolorystyką naśladują eleganckie futra np. norek czy szynszyli. Taki dodatek sprawia, że niezbyt ciekawa kanapa czy łóżko nabierają cieplejszego wyglądu.

Futrzane dodatki

O ile owcza skóra na podłodze, miękka, włochata poduszka czy stylizowana narzuta nie są czymś nadzwyczajnym i można powiedzieć, że co pewien czas wracają do łask, choć za każdym razem w nieco odmienionej formie, to w najnowszych katalogach z dodatkami można znaleźć nowości, które zaskakują.

Jedną z nich są z pewnością abażury do lamp oklejone sztucznym futerkiem. Trzeba przyznać, że wyglądają dość ekstrawagancko, ale z pewnością nadadzą uroku niejednej sypialni. Kolejnym zaskakującym dodatkiem są włochate ramki do zdjęć oraz luster. Tego rodzaju ozdoby można spotkać dość często w kolorze słodkich pasteli, co sprawia, że są one szczególnie cenione przez nastolatki.

Agnieszka

Udostępnij Google News Komentarze

Polecane dla ciebie