Ekstremalne spalanie tłuszczu dzięki suplementowi Berrator
Udostępnij Google News
Uroda

Ekstremalne spalanie tłuszczu dzięki suplementowi Berrator

Berrator to suplement diety o charakterze spalacza tłuszczu. Co to oznacza? Najważniejsze są dwie kwestie.

Przede wszystkim, Berrator jest suplementem diety. Oznacza to, że należy go przyjmować jako dodatek do diety, najlepiej ustalonej przez dietetyka. Berrator Zalecany jest wszystkim osobom, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, co oznacza, że dieta łączona z Berratorem powinna być odpowiednio przygotowaną, kompletną dietą niskokaloryczną. Fakt, iż Berrator jest suplementem diety, oznacza także, że jest to substancja bezpieczna dla zdrowia. Nie jest to lek, który by wywoływał nienaturalne reakcje w organizmie. Nie jest to lek w ogóle. Suplementy diety są dodatkami do normalnej diety, które modyfikują ja tak, by organizm działał zupełnie normalnie, ale niektóre z jego funkcji działały na podwyższonych obrotach lub dużo wydajniej, niż w normalnych warunkach ma to praktyczny sens. Berrator uzyskuje właśnie taki łagodny, ale znakomicie przekładający się na utratę wagi efekt.

Druga z najważniejszych kwestii to określenie Berratora jako spalacza tłuszczu. Jest to po prostu opis jego działania. W czasie odchudzania zależy nam bowiem nie tyle na spadku masy ciała, co można osiągnąć na przykład przez głodówkę połączoną z siedzeniem bez ruchu, ale ważne jest pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Takie rozróżnienie jest w praktyce niesamowicie ważne, ponieważ organizm człowieka wcale nie spala tłuszczu w pierwszej kolejności. Wszystkie struktury organizmu ludzkiego nadają się do potraktowania jako źródło energii i organizm bynajmniej w pierwszej kolejności nie sięga po tłuszcz. Najczęściej, jeśli odchudzanie jest prowadzone w sposób niefachowy, organizm blokuje dostęp do komórek zawierających zapasowy tłuszcz, a energię pozyskuje z niszczenia mięśni. Jest to sytuacja skrajnie niekorzystna, której trzeba zapobiegać za wszelką cenę. Berrator jest w stanie robić to bardzo skutecznie.

Działanie spalacza tłuszczu najlepiej opisać można poprzez działanie zawartych w nim składników.

Cynk i chrom. Są to dwa pierwiastki chemiczne kojarzone w minimalnym stopniu z organizmem człowieka. Są to metale, które faktycznie w ciele człowieka występują tylko w ilościach śladowych. Z tego powodu każde ich braki, nieodpowiednia ilość czy jakiekolwiek zaburzenia powodują, że organizm od razu to odczuwa. Dostarczenie większych ilości takich śladowych składników powodują natychmiastową poprawę działania organizmu. Berrator właśnie taki efekt osiąga.

Za co konkretnie odpowiedzialne są cynk i chrom? Są to elementy budujące insulinę i odpowiedzialne za odpowiednią gospodarkę cukrem w organizmie człowieka. Dla osoby odchudzającej się jest to szczególnie ważne, ponieważ wahania poziomu insuliny prowadzą w zależności od kierunku wychylenia wahnięcia do odkładania się tłuszczu lub poczucia głodu. Wszystkie nagłe zachcianki w ciągu dnia są spowodowane właśnie tym czynnikiem. Jeśli do organizmu zostanie podana odpowiednia ilość cynku i chromu, pojawi się właściwa ilość insuliny i reakcja organizmu na nią będzie prawidłowa. Efektem tego będzie lepsze samopoczucie, brak głodu, szybsze najadanie się w czasie posiłków, więcej energii i ogólnie dobre samopoczucie. Nie można nie doceniać tutaj wpływu na psychikę, ponieważ zmniejszone jest poczucie głodu pomiędzy posiłkami, co znacząco przekłada się na ograniczenie stresu psychicznego wywołanego odmawianiem sobie jedzenia.

Glukomann. Glukoman jest rodzajem błonnika, którego zadania są komplementarne z tym, co realizuje dla nas chrom z cynkiem. Zadaniem tej substancji z Berratorze jest zmniejszenie naszego poczucia głodu pomiędzy posiłkami oraz uregulowanie kwestii skoków poziomu cukru we krwi.

Zacząć należy od tego, że glukomann, tak jak każdy błonnik, nie jest przez organizm ludzki trawiony. Przechodzi on przez układ pokarmowy w stanie niezmienionym chemicznie, chociaż poważnie zmienionym fizycznie. Jest to swoista gąbka, która pęcznieje w jelitach pod wpływem procesów trawiennych, a procesy powodujące rozdrabnianie pokarmu mieszają błonnik z innymi cząstkami pokarmowymi, które już jak najbardziej zostaną pochłonięte przez organizm człowieka. Takie zmieszanie błonnika z elementami pokarmu jest bardzo ważne, ponieważ powoduje spowolnienie procesu wchłaniania. Nie wywołuje to stresu dla organizmu, ale sprawia, że naturalnie zachodzące zjawiska są po prostu wolniejsze. Dzięki temu w niedługim czasie po jedzeniu we krwi nie pojawia się duża dawka cukru, która jest potem odkładana pod postacią tkanki tłuszczowej. Jeśli we krwi nie ma nagłego uderzenia dużej ilości cukru, musi on potem uwalniać się powoli. Taka sytuacja jest bardzo korzystna, ponieważ organizm cały czas dostaje jego niewielkie ilości, przez co nie czuje się głodny i zawsze posiada niewielką ilość dodatkowego cukru we krwi. Taki fakt przyspiesza metabolizm i poprawia ogólne samopoczucie osoby na diecie.

Mateina. Mateina to specjalna substancja stosowana w celu podniesienia sprawności organizmu i przyspieszenia metabolizmu. Jest ona uzyskiwana z yerba mate, czyli z popularnej w Ameryce Południowej herbaty. Mateina to ta sama Ordzina substancji, co posiadająca bardzo słabe działanie teina oraz szkodliwe dla zdrowia kofeina oraz guaranina. Zadaniem mateiny jest przede wszystkim spowodowanie pobudzenia organizmu, dzięki czemu można uzyskać to, do czego dąży się w czasie odchudzania, czyli można spalić nadmiar tłuszczu.

Mateina jest substancja dość trudną w produkcji i konieczne jest jej podawanie w dużych ilościach. Jest to problematyczne, ale taki wybór został dokonany ze względu na troskę o osoby przyjmujące suplement diety Berrator. Mateina jest bowiem w pełni bezpieczną substancją, która nie powoduje typowych dla kofeiny czy guaraniny efektów ubocznych. Trzeba przyznać, że zwłaszcza kofeina jest skuteczna w podnoszeniu wydajności organizmu ludzkiego i przyspieszaniu przemiany materii, ale robi to poważnym kosztem dla zdrowia. Obkurczane są bowiem naczynia krwionośne, a serce mocniej bije. Rośnie ciśnienie krwi, pojawia się ból głowy, drżenie mięśni, rozstrój żołądka. Do uzyskanie odpowiednich efektów potrzeba też sporych dawek, które przyjmowane dzień po dniu powodują poważne, negatywne zmiany w organizmie. Berrator nie wywołuje żadnych tego typu efektów ubocznych, dzięki czemu można go przyjmować nawet przez wiele miesięcy bez żadnych problemów.

Mateina posiada także inny bardzo istotny efekt. Poprawa wydolności organizmu przekłada się na zdecydowanie lepszy nastrój osoby będącej na diecie. Nie ma poczucia głodu ani charakterystycznego dla diet niskokalorycznych otępienia. Organizm nie uruchamia swoich mechanizmów obronnych przed zmniejszającą się ilością składników pokarmowych, dzięki czemu można bez żadnych problemów utrzymywać dietę.

Kapsaicyna i piperyna. Wspomniano już o tym, że organizm nie lubi zużywać zapasów tłuszczu. Jest o dla niego realny problem, ponieważ ewolucyjnie organizm człowieka przystosowany jest tak, by tłuszcz traktować jako ostatnia deskę ratunku. Efektem tego jest zużywanie wszystkich innych możliwych substancji, które są po prostu łatwiej dostępne. Zawarte w Berratorze piperyna i kapsaicyna mają za zadanie zmianę tego stanu rzeczy i sprawienie, by to właśnie tłuszcz był najłatwiej dostępnym dla organizmu źródłem energii. Wbrew pozorom, jest to bardzo skomplikowany proces.

Piperyna i kapsaicyna są znane głównie jako pikantne składniki potraw. Pikantność nie ma tu jednak nic do rzeczy i w samym suplemencie diety nie jest wyczuwana. Piperyna i kapsaicyna mają bardzo interesującą właściwość polegającą na specyficznym sposobie łączenia się ich cząsteczek z cząsteczkami tłuszczu przechowywanymi w komórkach tłuszczowych. Forma przechowywania tłuszczu w organizmie człowieka jest bardzo specyficzna. Są to bowiem długie łańcuchy, które trudno jest rozerwać. Zadaniem Berratora jest cięcie łańcuchów na mniejsze fragmenty, by dla organizmu były one realną alternatywa chociażby dla spalania mięśni. W normalnych warunkach organizm oczywiście jest w stanie samodzielnie ciąć długie łańcuchy kwasów tłuszczowych, ale robi to powoli, zdecydowanie za wolno w stosunku do zapotrzebowania na energię. Berrator przyspiesza ten proces i sprawia, że tłuszcz jest realnie eliminowany, także z miejsc zazwyczaj bardzo opornych na odchudzanie.

Ta drobna zmiana potencjałów w ciele człowieka ma gigantyczne przełożenie na realne skutki odchudzania i sprawia, że można uzyskać nieporównanie lepsze efekty. Co więcej, zdecydowanie poprawia się wydajność organizmu, który nie ma problemów z brakiem energii. Dieta niskokaloryczna zawsze powoduje bowiem spowolnienie pracy organizmu, co odbija się nawet na zdolnościach intelektualnych osób odchudzających się oraz na jej samopoczuciu. Kiedy pojawia się więcej energii z tkanki tłuszczowej, organizm te mechanizmy obronne wyłącza i sprawia, że nie pojawia się obniżenie zdolności psychoruchowych mających na celu ochronę człowieka przed niedożywieniem.

Nasz organizm to system naczyń połączonych, w którym cały czas ważą się różne potencjały. Zachodzą te zjawiska, które w danej chwili są najłatwiejsze do przeprowadzenia, istnieje w stosunku do nich najmniejszy opór. W naszym ciele procesy nie zachodzą w wyniku jakiejś świadomej woli zarządzającej skurczem mięśni gładkich, tempem metabolizmu czy intensywnością porostu włosów. Jesteśmy w stanie działać w sposób wyłącznie pośredni i w taki sposób działa też Berrator.

Jego łagodny wpływ sprawia, że nic nie dzieje się samo, ale to, co chcemy żeby się stało, jest znacznie łatwiejsze do zorganizowania. W ten sposób każdy dzień dobrej diety będzie w większym stopniu przekładał się na utratę wagi. Każda minuta wysiłku fizycznego pozwoli spalić więcej kalorii. Każda chwila bez podjadania będzie dla nas mniej uciążliwa, a uczucie głodu zniknie całkowicie lub będzie zdecydowanie łatwiejsze do przezwyciężenia. Berrator nie schudnie za nas, ale jest dla nas najlepszym sojusznikiem w tej walce.

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie