Błyszczący różowy manicure hybrydowy
Materiał partnera

Błyszczące hybrydy - nieszablonowy trend w manicure

Wcale nie musisz być bywalczynią wielkich gal, bali czy innych uroczystości. Bo przecież nawet na co dzień możesz nosić swoje ulubione paznokcie hybrydowe błyszczące. Doskonale podkreślą one Twój szykowny look i wyjątkowy charakter Twojej osoby. Zwłaszcza, że błyszcząca hybryda jest naprawdę prosta w wykonaniu. Wystarczy, że do jej zrobienia zamiast zwykłych, jednobarwnych lakierów użyjesz kilku oryginalnych produktów. Jakich? O tym piszemy poniżej.
Reklama

Błyszczące paznokcie na lato i inne pory roku

Bez względu na sezon, okoliczności czy opinię otoczenia - błyszczący lakier do paznokci może być zawsze Twoim przyjacielem. Spójrz chociażby na lakier z efektem flash, w którym do podstawowego koloru kosmetyku dodano tysiące drobinek cudownie mieniących się przy każdym odbiciu światła. Efekt najlepiej widoczny jest przy oświetleniu sztucznym, docenisz więc go na wszystkich imprezach odbywających się wewnątrz budynków. Błyszczące drobinki w lakierze do paznokci typu flash wyglądają odważnie i bardzo elegancko zarazem.

Inny sposób na błyszczące stylizacje paznokci? To metaliczne pyłki pozwalające stworzyć na wybranym kolorze paznokci warstwę lśniącą złotem, różowym złotem czy srebrem.

Reklama

Dzięki innym ich wersjom uzyskasz na swojej płytce paznokciowej efekt syrenki mieniący się wieloma różnorodnymi barwami. Takie pyłki wcierasz w nie do końca zaschnięty top hybrydowy, po czym utwardzasz go do końca. I gotowe!

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie temu, by błyszczące paznokcie hybrydowe wykonać stosując po prostu tradycyjne topy hybrydowe gloss, czyli właśnie te pozostawiające na paznokciu połyskującą warstwę. Można je nanieść na każdy rodzaj stylizacji hybrydowej, aplikując na każdy paznokieć lub tylko wybrane z nich. W przypadku drugim pozostałe płytki zabezpieczamy topem matowym, tworząc w ten sposób naprawdę oryginalną, różnorodną stylizację.

Nie zapominajmy o tym, że błysk kojarzy się także z kolorami neonowymi.

Reklama

Czerwienie, żółcienie, zielenie, pomarańcze, róże czy nawet fiolety - wszystkie te kolory spotkamy w odważnych, wyrazistych wersjach neonowych. Taki błyszczący manicure doskonale skomponuje się z kolorowymi, letnimi ubiorami. Ale i jesienią czy zimą będzie on świetnym przełamaniem podstawowych barw. Zdecydowanie nie powinniśmy się go więc nigdy bać.

Powyższe propozycje to nasze ulubione pomysły na to, jak zrobić błyszczący manicure hybrydowy. Ale oczywiście nie zamykają one listy możliwości! Lista kosmetyków pozwalających uzyskać powyższy efekt jest bowiem o wiele większa. Zachęcamy do samodzielnego eksperymentowania z nimi i cieszenia się swoimi niesamowitymi odkryciami.

Reklama
Artykuł sponsorowany
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama