Babcia i dziadek obdarowywani prezentami z okazji dnia babci dnia dziadka
Materiał partnera

Prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka – kreatywne pomysły na ostatnią chwilę

Dzień Babci i Dziadka przypada odpowiednio 21 i 22 stycznia. Te dwa dni to szczególny czas, kiedy możemy podziękować swoim dziadkom za wszystko, co dla nas robią, okazać miłość, uznanie i szacunek. Wielu z nas szuka teraz upominków dla naszych ukochanych seniorów, ale wybór rzadko kiedy jest prosty. Sprawdź pięć kreatywnych pomysłów na świetne prezenty, które ucieszą Babcię i Dziadka.
Reklama

Personalizowany prezent z nadrukiem, grawerem lub haftem

Pierwszym pomysłem na prezent dla babci i dziadka jest personalizowany upominek, którym może przybrać postać gadżetu do domu, ceramiki, tekstyliów lub zabawnych figurek. Na stronie ePrezenty.pl znajdziesz mnóstwo pomysłów na upominki z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, w tym prezenty z indywidualnym haftem, grawerem, nadrukiem, a nawet ze zdjęciem.

Voucher na prezent-przeżycie

Kolejną równie ciekawą propozycją jest voucher na wyjątkowy prezent, dzięki któremu dziadkowie mogą spełnić swoje marzenia. Bon podarunkowy na fantastyczne przeżycie to idealny pomysł na nietypowy upominek. Prezentem z okazji Dnia Babci i Dziadka może być voucher na lot balonem, masaż, kolację w ekskluzywnej restauracji czy zwiedzanie palmiarni. Dzięki takiemu prezentowi dziadkowie mogą skorzystać z atrakcji, o jakich sami nigdy by nie pomyśleli lub na które zawsze szkoda było im pieniędzy.

Reklama

Bilety do kina lub teatru

Zawsze trafionym prezentem będzie zestaw biletów na ciekawy spektakl teatralny lub film o preferowanej tematyce. Ogromną zaletą takiego upominku jest możliwość miłego spędzenia czasu poza domem, co jest szczególnie ważne dla dobrego samopoczucie starszych osób. Obcowanie ze sztuką, np. z ulubioną tematyką i nowościami pozwoli na chwilę oderwać się od trosk codziennego dnia i zrelaksować, a to pozytywnie wpłynie na zdrowie i stan ducha seniorów. Pamiętaj, żeby wybrać pozytywny film lub spektakl – zabawny, z humorem i dobrze oceniany. Niech wybrany tytuł kojarzy się babci lub dziadkowi z mile spędzonymi chwilami.

Przyjęcie niespodzianka w gronie najbliższych

Jeśli nie masz pomysłu na upominek i nie chcesz co roku kupować podobnych rzeczy, ale dysponujesz wolnym czasem, zorganizuj przyjęcie. Jeżeli tylko możesz sobie pozwolić na przeznaczenie nieco swojego wolnego czasu dla dziadków, zorganizuj dla nich imprezę niespodziankę.

Reklama

Czasami nawet zwykły rodzinny obiad przygotowany specjalnie z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka będzie wspaniałą okazją, żeby spędzić z seniorami dodatkowy czas. W zależności od możliwości finansowych i lokalowych możesz przygotować kameralne spotkanie lub większe przyjęcie z sąsiadami i znajomymi seniorów.

Samodzielnie przygotowane słodkości

Dziadkowie są znani z tego, że uwielbiają rozpieszczać swoje wnuki domowymi obiadami i łakociami, ale w końcu przychodzi taki czas, kiedy to wnuki mogą wykazać się swoimi umiejętnościami kulinarnymi i przygotować coś specjalnie z myślą o dziadkach. Dni 21. i 22. stycznia są najlepszą okazją do tego, żeby przygotować dla dziadków słodkie ciasteczka, pyszny jabłecznik, a nawet domowy tort z dedykacją.

Reklama
Artykuł sponsorowany
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Następny artykuł
Reklama
Reklama
Reklama