Zdjęcia dzieci z I Komunii Świętej
Materiał partnera

Czy idealny prezent na I Komunię Świętą istnieje? Odpowiadamy.

Sezon komunijny zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że coraz więcej osób rozgląda się za prezentami. Bogato wyposażone sklepy utrudniają podjęcie właściwej decyzji, co tylko wzmaga nerwowość. Jak wybrać prezent, który przyniesie dziecku największą radość? Poznaj propozycje, które mają w sobie wartość.
Reklama

Prezent idealny, czyli jaki?

Na początku warto podkreślić, że nie istnieje jeden uniwersalny produkt, który sprawdzi się jako prezent na I Komunię Świętą. Każde dziecko marzy o czymś innym i najlepiej wsłuchać się w jego potrzeby, by następnie podjąć słuszną decyzję. Być może 3-klasista w Twojej rodzinie marzy o miejskim rowerze? A może do szczęścia brakuje mu bezprzewodowych słuchawek lub nowoczesnego smartwatcha? Prezent idealny to taki, który spełnia marzenia – tym się kieruj przy wyborze prezentu.

Niepowtarzalny podarunek

Wśród prezentów, które najczęściej kupuje się na uroczystość Komunii Świętej, można wyróżnić smartfony, laptopy, biżuterię oraz mniejsze gadżety elektroniczne. Nietrudno się zorientować, że to dość powtarzalne propozycje, które z pewnością otrzyma większość dzieci.

Reklama

Chcesz wyróżnić się z tłumu unikalną pamiątką? Postaw na produkty z personalizacją. Takie, które można dopasować do osobowości dziecka, a także wzbogacić o wzruszającą dedykację. Wszak Komunia Święta to piękny sakrament, a jego duchowy wymiar na długo zapamiętuje zarówno dziecko, jak i jego najbliżsi. Szukasz czegoś stylowego? Oto idealne propozycje:

  • fotoksiążka – gustowny dodatek, który doskonale dopełni główny prezent np. od rodziców lub chrzestnych. Fotoksiążkę można spersonalizować, wypełniając po brzegi zestawem fotek, do których każde dziecko chętnie wróci nawet po latach. To piękna, wartościowa i sentymentalna pamiątka, która z pewnością się nie powtórzy u innych gości,

  • fotopamiątka – efektowny zamiennik tradycyjnej kartki okolicznościowej, w którym możesz umieścić osobiste życzenia oraz zdjęcie dziecka. Jeśli planujesz podarować mu pieniądze, zrobisz to w stylowej formie,

  • harmonijka ze zdjęć – najpiękniejsze kadry zamknięte w gustownym, aksamitnym pudełku to nowoczesna pamiątka dla dziecka, które właśnie przystępuje do Komunii Świętej. Kieszonkowa forma oznacza, że można cieszyć się wspomnieniami w każdym miejscu.

Poznaj wyjątkowość fotoproduktów

Prezenty ze zdjęciem potrafią szczerze wzruszyć, dlatego warto zadbać o to, by nie przepadły w zakamarkach pamięci.

Reklama

Komunia Święta to doskonała okazja na to, by zachować najpiękniejsze kadry. Zajrzyj na stronę Colorland, gdzie przygotowaliśmy więcej efektownych propozycji na ten wyjątkowy dzień. W ofercie znajdziesz nie tylko fotoksiążki w wielu rozmiarach, ale i ponadczasowe prezenty na I Komunię Świętą z efektem WOW.

Zaprojektuj własną pamiątkę, którą podarujesz dziecku tuż po uroczystości kościelnej. Fotoprezent pełen radosnych kadrów to jedyny w swoim rodzaju dodatek, którego nie ma szans powielić w takiej samej formie. Niech ten dzień będzie dla dziecka jeszcze piękniejszy i bogatszy o wartościowe wspomnienia.

Reklama
Artykuł sponsorowany
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama