Pies w zimie
Canva.com

Te rasy psów możesz śmiało zabrać ze sobą na ferie zimowe

Adopcja psa nie oznacza rezygnacji z przyjemności życia, ale dzielenie ich z psem, który łatwo może stać się Twoim najlepszym przyjacielem. Jeśli uwielbiasz podróżować lub po prostu jesteś zawsze w ruchu z powodu pracy, poniżej wymienimy rasy psów, z którymi możesz podróżować bez problemu.
Reklama

Pudel toy

Pudel toy jest doskonałą rasą psów do podróży, nie tylko ze względu na swoje niewielkie rozmiary, ale także ze względu na spokój i ciszę podczas podróży.

Dodatkowo są to bardzo towarzyskie psy, łatwo zaprzyjaźniają się z dziećmi, obcymi, a nawet innymi zwierzętami domowymi i są świetną rasą psów dla alergików.

Yorkshire terrier

Yorkshire Terrier uwielbia poznawać świat, jest bardzo czuły i łatwo się przystosowuje, co czyni go prawdziwym przyjacielem podróży. Jest to również idealne rozwiązanie dla osób, które lubią podróżować na luzie. Ta rasa psów preferuje jednak wycieczki w ciepłe miejsca, będąc małym psem bardzo cierpi z powodu zimna.

Jack Russell Terrier

Jack Russell Terrier jest psem bardzo aktywnym i skłonnym do zabawy. Jeśli jesteś miłośnikiem raczej "wesołej" i aktywnej wycieczki, ta rasa psów jest odpowiednia dla Ciebie.

Reklama

Jednak ta rasa psów potrzebuje dużo aktywności fizycznej i stymulacji umysłowej przez cały czas, nawet jeśli odpoczywasz w pokoju hotelowym lub na kempingu.

Labrador Retriever

Chociaż Labrador Retriever jest bardzo aktywną rasą psów, ten futrzany przyjaciel jest również doskonałym towarzyszem podróży. Jest to pies bardzo inteligentny i łatwy w szkoleniu. Oprócz tego, jest to również bardzo przyjazny pies i z przyjemnością zaprzyjaźni się z nowymi kompanami, których pozna podczas swoich przygód.

Maltańczyk

Maltańczyk jest bardzo uroczą rasą psów i stanowi świetnego towarzysza podróży. Ten fantastyczny futrzany przyjaciel jest również idealny dla miłośników podróży lotniczych. Ponadto maltańczyk jest niewielkich rozmiarów, więc bez problemu można go wszędzie zabrać. Ma słodkie usposobienie i jest bardzo przyjazny, więc może być również przyjacielem dla twoich podróżujących przyjaciół.

Reklama

Berneński pies górski

Ta rasa psa również należy do kategorii ras psów, które uwielbiają podróżować. Jest bardzo inteligentny, więc można go łatwo wyszkolić i jest bardzo spokojny. Ponadto berneński pies górski jest idealnym przyjacielem podróży dla miłośników przygód na świeżym powietrzu. Jest również towarzyski, więc z łatwością zaprzyjaźni się z ludźmi, których spotkasz na swojej przygodowej wyprawie.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama