Horror
Canva.com

TOP 8 przerażających filmów na Halloween. Jesteś gotowy?

Uwielbiasz horrory? Zaraz Halloween, a więc doskonała okazja, aby przygotować przerażający seans filmowy z przyjaciółmi. Zaaranżuj małą salę kinową w swoim domu, zrób popcorn i odpalajcie film!
Reklama

Najlepsze filmy na Halloween - znajdziesz je tutaj

Horror
Canva.com

Fani ekscytujących wrażeń i duchów, strachów oraz straszydeł z pewnością znają te popularne tytuły. Jeśli jednak zaczynasz swoją przygodę ze strasznymi filmami to koniecznie obejrzyj te produkcje.

  1. Misery - to horror przedstawiający losy autora popularnej serii książek. Mężczyzna ulega poważnemu wypadkowi i ratuje go pielęgniarka. Jak się później okazuje, kobieta ma wobec niego nieczyste intencje.
  2. Halloween - w tym filmie śledzimy poczynania niebezpiecznego mordercy Michaela Myersa, który ucieka ze szpitala psychiatrycznego.
  3. Lśnienie - bpohater główny podejmuje pracę w osamotnionym hotelu w Overlok. Jego życie zamienia się w prawdziwy koszmar.
  4. Carrie - opwowieść o dziewczynce, która odkrywa w sobie zdolności telekinetyczne i mści się na kolegach.
Horror
Canva.com
  1. Egzorcysta - opowieść o dziewczynce opętanej przez diabła. Lekarze nie potrafią pomóc dziecku, więc rodzice zaczynają walkę z nieczystymi duchami wraz z egzorcystą.
  2. Świt żywych trupów - apokalipsa zombie w centrum handlowym.
  3. Amityville - młode małżeństwo z dziećmi wyprowadza się ze strasznego domu. Duchy chcą jednak wyrównać rachunki z żywymi i zamieniają życie rodziny w prawdziwy koszmar.
  4. Blair Witch Project - studenci wybierają się z kamerą w głąb lasu w poszukiwaniu wiedźmy.
Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama